Virály

19. prosince 2018 16:23

redakce Prima Lajk

GALERIE: Muž se rozhodl podstoupit transplantaci hlavy, která nevyšla. Přesto má tuhle sexy manželku. Čím ji okouzlil?

Valery trpí vzácnou poruchou, a když se dozvěděl o možnosti, že by díky transplantaci hlavy mohl znova chodit, ani na sekundu nezaváhal. Operace však nevyšla.

Muž, který se ve jménu vědy dobrovolně přihlásil na transplantaci hlavy, nyní prozradil, že je ženatý, a dokonce zplodil „zázračného“ syna. 33letý Valery Spiridonov trpí degenerativní formou svalové atrofie – tzv. Werding-Hoddmanovou chorobou. Rozhodl se proto podstoupit pokus o kompletní připojení své hlavy k jinému tělu. Tento chirurgický zákrok měl provést kontroverzní lékař Sergio Canavero přezdívaný Dr. Frankenstein. Už dříve vykonal tuto operaci na mrtvolách, a protože Valery podle vlastních slov už neměl co ztratit, rozhodl se mu upsat. K transplantaci jeho hlavy však nikdy nedošlo – možná i proto, že většina lékařů ji považuje za zcela nemožnou.

Navzdory tomu se nyní Valery přestěhoval na Floridu spolu se svou sexy manželkou Anastasií Panfilovou, s níž má šestitýdenního syna. Studuje navíc počítačovou analýzu na floridské univerzitě. Se svou údajnou manželkou se sice nikdy neobjevil na žádné společné fotce, sama Anastasia však na sociálních sítích mluvila o tom, že si užívá vztah s mužem na invalidním vozíku hlavně proto, že je mnohem více pozornější, jeho cit je hlubší, je věrný a neuvěřitelně chytrý. Valery navíc již dříve uvedl, že bydleli ve stejném městě a často se setkávali v profesním životě, časem si pak uvědomili, že je jim spolu opravdu dobře. Nyní se Zdá se tedy, že se z neuskutečněné operace netrápí, tvrdí jen, že by si přál, aby se o pokusech doktora Canavera více mluvilo a časem bylo možné je podniknout na živém jedinci. No, uvidíme, kam až věda pokročí.


Přečtěte si také