návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Muž si ustřelil půlku hlavy. Jeho extrémní proměna po transplantaci obličeje vám vezme dech

Kvůli nepovedenému pokusu o sebevraždu nevypadal jako člověk. Doktoři však provedli zázrak a jejich výsledek vás dostane do kolen.
Vydáno: 03.12.2018
Cameron Underwood po transplantaci obličeje. 6
Autor: profimedia.cz Cameron Underwood po transplantaci obličeje. 6

26letý Cameron Underwood trpěl dlouhá léta depresemi a v roce 2016 zašly jeho stavy tak daleko, že se rozhodl skončit se životem. Chtěl se zastřelit. Pokus o sebevraždu se mu ale nepovedl a on si ustřelil polovinu obličeje. Výstřelem přišel o nos, spodní čelist, většinu zubů a poškodil si oční důlky. Tragédie mu ovšem paradoxně po patřičné pomoci vrátila vůli do života a lékaři mu v tom chtěli co nejvíce pomoci. V lednu letošního roku proto prodělal náročnou transplantaci obličeje. A z výsledku chirurgů vám opravdu spadne čelist.

Nemocnice Langone Health zveřejnila fotografie, na kterých se Cameron po operaci zotavuje a on sám přišel i na tiskovou konferenci. A opravdu vypadá jak zcela jiný člověk. Z muže se zohyzděnou tváří je najednou člověk, na němž byste stopy po jeho bývalém znetvoření takřka nenašli. „Jsem za transplantaci nesmírně vděčný, protože dala mému životu druhou šanci. Můžu se opět vrátit k aktivitám, které mám tak rád,“ řekl Cameron a dodal, že by se rád brzy vrátil do běžného života a založil rodinu. Obličej Cameron získal od náhle zemřelého Willa Fishera a tým lékařů použil k výrobě obličeje 3D tiskárnu.

Muž chce vypadat jako Kim Kardashian 3

GALERIE: Týpek posedlý proměnou v Kim Kardashian riskoval druhou nebezpečnou operaci zadku! Proč málem zemřel?

Transsexuální domina chce vypadat jako erotická panna 1

GALERIE: Transsexuálka podstoupila desítky operací, aby vypadala jako erotická panna. Vážně se tahle umělá obluda někomu líbí?

Článek je zařazen v: Cameron Underwood , obličej , sebevražda , proměna , plastické operace

reklama