Virály

11. listopadu 2018 18:54

redakce Prima Lajk

GALERIE: Transsexuálka podstoupila desítky operací, aby vypadala jako erotická panna. Vážně se tahle umělá obluda někomu líbí?

Tahle žena byla mužem a absolvovala nespočet plastických operací, aby vypadala jako erotická panna.

Byla mužem a rozhodla se stát ženou. To je příběh 26leté Ivany Vladislavy z Berlína, která se původně narodila jako kluk, ale začala užívat ženské hormony a oblékat se jako dívka. Nyní Ivana pracuje jako profesionální domina, aby si zaplatila všechny své operace, které podstupuje proto, aby vypadala jako živá erotická panna.

První z nich, plastiku nosu, absolvovala už v 17 letech. Nyní jich má za sebou 16, a to včetně liposukcí, zvětšení prsou, dalších úprav nosu, a dokonce i odstranění částí čelistí, nadočnicových oblouků a čela. Celkem za všechny operace zaplatila 110 000 liber, což je v přepočtu více než 3 miliony korun. Všechny uhradila z peněz, které si vydělala právě jako profesionální domina.

Svou cestu za proměnou dokumentuje na Instagramu, kde ji sleduje už 97 000 followerů a tvrdí, že žije tak, jak vždycky chtěla a cítí se báječně a šťastně. Na to, jak se jí daří transofrmace v pannu, se můžete podívat v následující galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také