návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Návštěvníci ZOO vyrývali svá jména do ubohého nosorožce! Z těchto fotek vám bude do pláče

Lidská hloupost a ignorance nezná mezí. Bohužel se o tom opět můžeme přesvědčit u tohoto nevinného nosorožce v zoo.
Vydáno: 23.08.2019
Nápisy vyryté na zádech nosorožce v zoo 1
Autor: Twitter/thaimythbuster Nápisy vyryté na zádech nosorožce v zoo 1

Možná si říkáte, že v zoo by zvířata měla být skutečně v bezpečí. Jenže i kvůli naprostým barbarům tomu tak bohužel není vždy. Odstrašujícím příkladem, jak se skutečně nechovat ke zvířatům, je vandalství, kterého se dopustily neznámé osoby na nebohém 35letém nosorožci v zoologické zahradě 500 km jižně od Paříže. Tomu totiž někdo na záda napsal jména Camille a Julien.

Podle ředitele zoo byly nápisy vyryty do vrstvy odumřelé kůže a bláta. Když se totiž nosorožci otočí ke zdi, lidé za ohradou se můžou dotknout jejich zad. Většina z nich to udělá s respektem ke zvířatům. A pak zjevně existují tací, kteří si živých tvorů absolutně neváží. Přestože podle reakce, která se objevila na oficiální facebookové stránce zoo, si zvíře ani neuvědomilo, že mu někdo kreslí po zádech, a zaměstnanci mu z nich nápisy už odstranili, vedení zoologické zahrady je pobouřeno hloupostí lidí.

Stejně na tom jsou i komentující, kteří tento čin vesměs důrazně odsuzují. Doufejme tedy, že se z tohoto případu lidé poučí a nic podobného se už opakovat nebude. Ať už totiž nosorožec něco cítil, nebo ne, i podle následujících fotek vám snadno dojde, že tohle jednání je přinejmenším ponižující a nelidské.  

Pytlákovi nepřála karma 2

DRSNÉ VIDEO: Pytlák lovil nosorožce v národním parku. Skončil podupán slony a nakonec sněden lvy!

Článek je zařazen v: nosorožec , nápisy , jména , ZOO , vandalství , hloupost , lidi

reklama