Virály

24. května 2022 09:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nejbizarnější vztah roku? Partnery od sebe dělí 53 let! Neuvěříte, kde se poznali

Garyho a Almedu od sebe dělí více než pět dekád, to však pro ně není překážkou. Šťastné manželství jim drží už šestým rokem.

Dvojice z Tennesse se seznámila v roce 2015 na pohřbu a dva týdny nato už pořádala veselku. Tenkrát bylo Almedě jednasedmdesát a Gary oslavil svých sladkých sedmnáct, ani obrovský věkový rozdíl je však nezastavil. Podle jejich slov to byla totiž láska na první pohled. Gary se nechal slyšet, že ho od začátku přitahovaly její zářivě modré oči a ani ona od něj prý na pohřbu svého vlastního syna nemohla odtrhnout zrak.

A ačkoli jim nikdo z jejich blízkých nedával velkou šanci, od svatby uběhlo už téměř sedm let a podle všeho jsou zamilovaní stejně jako na začátku. Partneři bydlí v Almedině domě i s jejím vnukem, který je o tři roky starší než její manžel. „Nehledala jsem cíleně mladého muže, ale Gary prostě přišel. Hned jsem věděla, že on je ten pravý,“ nechala se slyšet zaláskovaná babička.

Pokud jste si už mysleli, že to nemůže být více bizarní, tento pár má dokonce profil na OnlyFans, kde sdílí pikantní fotky a videa ze svého soukromí. Ani na jiných sociálních sítích se však dvojice nijak neskrývá a otevřeně mluví i o svém sexuálním životě, který jim očividně, navzdory velkému věkovému rozdílu, pořád klape.

Sdílejte článek

Přečtěte si také