VIDEO: Babička sdílela pravidla, která chce mít na svém pohřbu. Lidé z nich šli do kolen

Veselá babička pobavila celý internet.

Dvaadevadesátiletá babička Lilian Droniak z Sheltonu v Connecticutu není jako její vrstevnice. Od ostatních seniorek se už liší jenom tím, že je oblíbenou influencerkou na TikToku. K tomu ji přivedl její vnuk zhruba před třemi lety a od té doby drzá, ale zábavná babča nashromáždila téměř čtyři miliony sledujících.

@grandma_droniak

it wont be any time soon but dont forget it #funeral #grandma #rules #dontcry #funeralservices #wake #greenscreen

♬ original sound - grandma_droniak

Její nedávné video se stalo dokonce virální po celém internetu a my se vůbec nedivíme. Ikonická seniorka v něm stanovila svá „pravidla“ pohřbu, která mají dodržovat všichni zúčastnění. Pravidlo číslo jedna zní: „Můžete brečet, ale nebrečte moc. Nedělejte ze sebe blbce,“ vzkázala babča všem. Druhá zásada zní, že Bertha, ať už je to, kdo je to, není pozvaná a má zákaz vstupu.

No, a poslední pravidlo je: „Po pohřbu se pořádně opijte a dejte si na mě panáka,“ řekla babča ve videu. Korunu tomu nasadila ještě poté, co celý klip na TikToku doplnila popiskem „Nebude to tak brzy, ale nezapomeňte na to!“ Fanoušci po zhlédnutí vtipného videa šli do kolen a zajímá je hlavně jedna věc: Co se proboha stalo mezi ní a Berthou?

Sdílejte článek

Přečtěte si také