Virály

14. července 2022 16:52

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nejvíc sexy zubařka na světě? U této krásky by si nechal vytrhnout zuby každý chlap

O pacienty nemá tato sexy zubařka rozhodně nouzi. A svou krásu rozhodně neskrývá jen za zubařským křeslem.

Povinnost, kterou co nejdéle odkládá asi většina z nás a pro mnohé je takřka noční můrou – návštěva zubaře. Nesnesitelný zvuk vrtačky, z níž má člověk husí kůži, hledání kazů i samotné vrtání jsou věci, které nás dokážou pořádně potrápit. Nikdo nechodí k zubaři rád a kdo říká, že jo, ten si hraje na machra a kecá. Nebo jezdí do zubařské ordinace až do dalekého Tokia.

Právě zde totiž ordinuje 26letá kráska Manaka Nishihara, kterou si její pacienti nemohou vynachválit. No, proč asi. Mladá Japonka je totiž nejen šikovnou zubařkou, ale také vyhledávanou modelkou, snažící se herečkou a úspěšnou influencerkou. Svou neskutečnou krásu a sexy křivky dává Manaka rádo na odiv a její internetové popularita díky tomu raketově stoupá.

Lidé si jí ale samozřejmě chválí také za lékařskou praxi a to zejména díky jejímu vlídnému a sympatickému přístupu či vystupování na sociálních sítích, kde má k otázce dentální hygieny často také co říct. Není se co divit, že má na Instagramu už přes 200 tisíc followerů a známá je také na Twitteru. Tahle sexbomba zkrátka nebude mít o pacienty i modelingové nabídky ještě dlouho nouzi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také