Virály

22. června 2022 12:44

redakce Prima Lajk

Sexy influencerky mohou být sestrami. Přesto spolu pořád randí a natáčí svůj žhavý vztah!

TikTokerky mají podezření na stejného tátu. Ani to jim však nebrání v tom spolu pořád randit.

Pro většinu lidí by zjištění, že by se svým partnerem nebo partnerkou mohli být i vzdáleně příbuzní, vedlo k docela rychlému konci. Nicméně pro dvojici Carley a Mercedes to je zřejmě jen taková předehra nebo legrace. Pár totiž nedávno nahrál pro svých 612 tisíc fanoušků na TikToku video, ve kterém přiznal, že mají dost možná stejného otce.

@carleyandmercedes

should we even risk getting a DNA test? 🫠 #fyp #foryou #wlw #xyzbca #siblingsordating

♬ the joke is on you. icarly - Kate

Klip s názvem „Když po dvou letech randění zjistíte, že vaše máma spala se stejným klukem“ logicky vzbudil neskutečnou pozornost a během pár dní se stal virálním po celém internetu. Nyní proto miliony lidí netrpělivě čekají, zda si zamilovaná dvojice aka možné sestry udělají DNA test. Podle všeho jim ale informace, že jsou možná příbuzné, vůbec nevadí, protože i nadále dávají svůj žhavý vztah neustále na odiv.

Několik fanoušků však poznamenalo, že je DNA test u Carley a Mercedes naprosto zbytečný, neboť jako sestry skutečně vypadají. Celou situaci však dívky využily ve svůj prospěch a na OnlyFans si založily profil pod jménem NotYourAverageSisters. Asi chtějí z nešťastné situace vytřískat, co to jen jde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také