Virály

22. června 2022 09:19

redakce Prima Lajk

Žena, která se vdala za hadrového panáka, mu porodila dítě. Neuvěříte, jak se s vyvoleným seznámila

Jak se říká, láska nezná hranice, a to platí i pro ženu, která se zamilovala do hadrového panáka.

Meirivone Rocha Moraes našla svou spřízněnou duši v panence v životní velikosti, kterou pro ni vyrobila její maminka poté, co si žena stěžovala, že je pořád svobodná. Sedmatřicetiletá Brazilka však netušila, že to bude s panákem Marcelem láska na první pohled, a po několika měsících randění si dokonce řeknou své „ANO“ u oltáře. Svatby se zúčastnilo 250 lidí a podle všeho to byl krásný obřad.

Ačkoli se někomu mohla zdát veselka předčasná, Meirivone krátce před zásnubami „otěhotněla“ a chtěla prý stihnout svatbu ještě před porodem. To se jí naštěstí povedlo a vlastně není ani žádným překvapením, že porod proběhl bezbolestně a podle Meirivone trval pouhých 35 minut. „Byl to pro mě úžasný den. Velmi důležitý a velmi emotivní,“ řekla nadšená žena s tím, že jí její manžel velmi podporoval. A musíme přiznat, že narozený panáček jako by otci z oka vypadl.

@meirivoneemarcelo

amor meu eu te amo muito

♬ som original - Meirivone Rocha

Jak už to bývá ale v každém manželství, občas se přes přeženou nějaké ty mráčky, což se nevyhnulo ani Meirivone s Marcelem. „Má to tolik skvělých vlastností, ale jedinou nevýhodou je, že je hrozně líný. Vůbec nepracuje,“ postěžovala si Brazilka, která je zřejmě jediná přispívající do rodinného rozpočtu. Na druhou stranu, co takový panák vlastně potřebuje?

Sdílejte článek

Přečtěte si také