Virály

24. května 2021 16:53

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Nerovnoměrně prošité džíny jsou novým módním hitem! Vážně byste je nosili?

Kdysi to byly zvonáče, pak úzké džíny. Teď vládnou světem nesouměrné džíny, které vytváří optický klam.

Internet nedávno zaplavily podivné džíny od jihokorejské značky Leje. Džíny jsou ušité nesouměrně, takže vytváří zajímavý dojem optického klamu. Vypadá to, jako kdyby měl člověk, který je nosí, tak nějak „rozdvojené“ nohy na dvě části. Přesto nejnovější kolekce „Slash Jeans“ rozhodně zaujala. I když jak se to vezme, protože reakce na ni jsou rozporulpné. Působí to prostě jako by vás v půlce těla usekl nějaký samuraj – minimálně na fotkách, které jsou zveřejněné na Instagramu společnosti. Teď už zbývá jen zjistit, jestli vypadají oblečené džíny stejně i ve skutečnosti.

O tom, jak vypadá střih takových kalhot, můžeme jen spekulovat, ale švadlenky by z takového zadání asi nadšené nebyly. Vypadá to, jako kdyby byly džíny skutečně rozdělené napůl, ale potom spojené nerovnoměrným způsobem. Což je vlastně jednoduché a chytré. Zatím na to mají lidé smíšené reakce s tím, že jde určitě o důmyslný koncept, avšak mnozí nechápou, proč by měli něco takového nosit. Jeden uživatel napsal, že je to „radikálně kreativní“ a moc se mu to líbí, další, že považuje takové džíny za „umění“. Další však napsal, že ať se snaží, jak chce, nedokáže nějak porozumět tomuto konceptu.

Džíny Leje jsou momentálně k předobjednání na oficiálních stránkách za cenu 7 798 korun. Jestli se stanou celosvětovým hitem, zatím těžko říct.


Přečtěte si také