Virály

2. března 2020 14:59

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nový bizarní trend! Internet boří kalhoty, které vypadají jako varlata. Vážně byste tohle nosili?

Dovedli byste si představit, že byste nosili kalhoty s nafouknutými nohavicemi, které vypadají jako varlata?

Svět módy je občas občas opravdu bizarním místem. Naposledy se o tom mohli přesvědčit fanoušci instagramového účtu studenta fakulty módy Londýnské univerzity umění, který v rámci své závěrečné práce navrhl šílené kalhoty s útlým pasem a rozšířenými nohavicemi ve tvaru varlat. Ty doplnil o zkrácený kabátek. Tato kombinace dohromady tvoří skutečně nevšední model, který je naprosto odlišný od všeho, co jste dosud viděli. Nafouknutí nohavic zajišťuje sedmimilimetrový ventil umístěný ve spodní části kalhot.

Designér, který si říká Harikrishnan, v rozhovoru pro server Dezeen přiznal, že ho myšlenka na tento model napadla během hry se psem. Právě tehdy začal přemýšlet o tom, jak asi jeho mazlíček může vnímat svět z tak malé výšky. Představil si, že jeho samotného vidí jako obří postavu, jíž nedohlédne ani na hlavu. A tak vznikly tyto nafouklé kalhoty nápadně se podobající harémovým, které mají bourat stereotypy spojené s lidskou perspektivou.

Díky svému vzhledu samozřejmě rozpoutaly bouřlivé internetové diskuse, v nichž se objevovaly protichůdné názory. Někteří uživatelé považují model za nádherný, originální a působivý, pro jiné jsou tyto kalhoty nepraktické pro většinu činností, a jeden člověk je dokonce nazval noční můrou. Abyste si na ně mohli i vy udělat vlastní názor, vybrali jsme pro vás pár fotek těchto skutečně netradičních kalhot do následující galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také