Virály

20. června 2019 15:54

redakce Prima Lajk

GALERIE: Nový letní trend!? Internet šílí z plavek, které odhalují vnitřní orgány. Vážně byste v tomhle vyrazili na pláž?

Kdo by nechtěl mít originální plavky, kterými by bodoval na pláži? Není ale vzor s vnitřními orgány přece jen až příliš výstřední?

Se skutečně zajímavým a neobvyklým modelem přišla módní značka Thenice. Na Amazonu totiž v současnosti nabízí jednodílné plavky, díky kterým je ženám doslova vidět až do žaludku. Jejich design totiž přesně napodobuje anatomii těla, konkrétně zobrazuje všechny orgány, střeva, tkáně i svalstvo. Oděvní společnost přišla s dvěma vzory plavek. Vedle již zmíněného s vnitřnostmi, navrhla i mírnější formu, která odhaluje pouze svaly a žlázy na prsou.

Ať už si vyberete jakoukoliv z variant, za jeden kus plavek zaplatíte 17 dolarů, v přepočtu tedy necelých 400 korun. To je poměrně slušná cena za to, že upoutáte pozornost na každé pláži i koupališti, nemyslíte? Oba modely můžete pečlivě prozkoumat v naší galerii. Kdo ví, třeba jsou právě tohle konečně plavky vašich snů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také