návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Nový letní trend!? Internet šílí z plavek, které odhalují vnitřní orgány. Vážně byste v tomhle vyrazili na pláž?

Kdo by nechtěl mít originální plavky, kterými by bodoval na pláži? Není ale vzor s vnitřními orgány přece jen až příliš výstřední?
Vydáno: 20.06.2019
Plavky, které odhalují vnitřní orgány 2
Autor: profimedia Plavky, které odhalují vnitřní orgány 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Se skutečně zajímavým a neobvyklým modelem přišla módní značka Thenice. Na Amazonu totiž v současnosti nabízí jednodílné plavky, díky kterým je ženám doslova vidět až do žaludku. Jejich design totiž přesně napodobuje anatomii těla, konkrétně zobrazuje všechny orgány, střeva, tkáně i svalstvo. Oděvní společnost přišla s dvěma vzory plavek. Vedle již zmíněného s vnitřnostmi, navrhla i mírnější formu, která odhaluje pouze svaly a žlázy na prsou.

Ať už si vyberete jakoukoliv z variant, za jeden kus plavek zaplatíte 17 dolarů, v přepočtu tedy necelých 400 korun. To je poměrně slušná cena za to, že upoutáte pozornost na každé pláži i koupališti, nemyslíte? Oba modely můžete pečlivě prozkoumat v naší galerii. Kdo ví, třeba jsou právě tohle konečně plavky vašich snů!

Budou džínové plavky novým letním trendem? 1

GALERIE: Bizarní letní trend! Na internetu prodávají plavky, které vypadají jako džíny. Vážně byste si tohle koupili?

Článek je zařazen v: plavky , trend , móda , vnitřní orgány