Virály

14. září 2020 18:08

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Otce 15leté dívky si lidi neustále pletou s jejím klukem! Uhádnete, kolik je mu ve skutečnosti let?

Asi každý z nás by chtěl vypadat mladě navěky. Ale téhle dívce to už přineslo spoustu problémů. Kolemjdoucí si totiž o jejím otci ustavičně myslí, že je to její partner.

A není se čemu divit. Když se totiž zadíváte na dívku Qi Bao, které je ve skutečnosti pouhých 15 let, a hned vedle ní vidíte mladě vypadajícího kluka, tak vás ani nic jiného nenapadne. Ve skutečnosti je jejímu otci už 35 let, jenomže ač jeho dcera postupně vyrůstá, tak on vypadá stále stejně mladě! To poněkud komplikuje jejich rodinnou situaci. Ve škole se totiž dívky spolužáci a učitelé ptají, jestli začala chodit s nějakým klukem a jestli už randí. No, přestože otce a dceru dělí už dvacetiletý rozdíl, tak otec vypadá natolik mladě, že nikoho nenapadne, že by mohlo jít o jejího rodiče.

Otec s dcerou žijí ve městě Lan-čou v čínské provincii Kan-su. Ve volném čase prý zveřejňují videa na sociálních sítích, protože mají takovýto společný koníček – což ostatně v dnešní době dělá spousta lidí, takže to není až zase tak moc překvapivé. Mají už tisíce fanoušků, ale opravdovou senzaci lidi začali spatřovat až v tom, že otec dívky vypadá až takhle extrémně mladistvě. Fotografie mladé Qi Bao jako dítěte pózujícího se svým otcem prozrazuje, že muž měl vždy „dětskou tvář“ a on sám prozradil, že pro zachování svého vzhledu nedělá nic zvláštního. Jen si myje obličej mýdlem.

Sdílejte článek
Štítky věk galerie věkový rozdíl otec a dcera Kan-su otce si pletou s jejím klukem

Přečtěte si také