Virály

18. listopadu 2020 15:40

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Otec zasadil Photoshopem své dítě do nebezpečných situací! Tyhle fotky baví celý internet

Otec si dělá tak trochu srandu ze svojí ženy, kdykoli se ho zeptá, jestli je jejich dcera v pořádku. Začal jí jako odpověď posílat čím dál šílenější fotografie.

Kenny Deuss, otec teprve 20měsíční holčičky, se stal virálním na Redditu díky fotografiím, které prý pravidelně posílá svojí ženě kdykoliv, když se ho zeptá, jestli je holčička v pořádku. Zřejmě ho už její otázky moc nebavily, anebo se hodně nudil. Každopádně mu přišlo jako super nápad odpovídat jí pomocí fotek. Malou holčičku v ní pomocí fotomontáže umisťuje do co nejdivočejších situací. Holčička tak třeba sedí na úplném krajíčku útesu, jezdí na motorce anebo v ruce drží vrtačku. Matka musela být z takových fotek určitě nadšená, hlavně bychom chtěli vidět její výraz na úplně první fotku, kterou jí její muž poslal!

Jeho smysl pro humor se stal natolik oblíbený, že si v říjnu roku 2019 založil instagramový účet, kde upravené fotky zveřejňuje i pro ostatní, aby se pobavili. Svoje dítě už pomocí fotomontáže umístil například i do rukou Donalda Trumpa, do kosmické lodi nebo mu dal do rukou světelný meč z hvězdných válek. Jeho Instagram už přilákal tisíce sledujících. Teď se příspěvky snaží zveřejňovat alespoň jednou za týden. Na mnoha fotografiích svou dceru jen drží na rukách a následně se odřízne. Pak už jen přidá nebezpečnou situaci, do které malou dcerku vloží. Navíc prý očekávají druhé dítě, takže už budou mít spoustu inspirace na nadcházející měsíce.


Přečtěte si také