Virály

9. března 2018 16:32

redakce Prima Lajk

GALERIE: Pes odmítá opustit nemocnici poté, co zde jeho páníček před 4 měsíci umřel. Tyto fotky vás rozbrečí

Příklad, jak obrovská může být oddanost a věrnost našeho čtyřnohého mazlíčka.

Až příliš smutný příklad toho, že pes je opravdu nejlepší a nejoddanější přítel člověka. Ten nyní každodenně vidí pacienti a pracovníci brazilské nemocnice Santa Casa de Novo Horizonte. Už čtyři měsíce zde totiž leží pes, který čeká, až odsud vyjde jeho milovaný páníček. Netuší ale, že ten hlavním vchodem už nikdy nevyjde. Zemřel zde totiž právě před čtyřmi měsíci, poté co byl na tamních ulicích brutálně napaden.

Při útoku byl právě také jeho pes, jenž následně celou cestu sledoval sanitku až k nemocnici. A zde od té doby marně čeká na mužův návrat. Pes sice byl od té doby dán útulkem jiným majitelům, těm ovšem smutný pes po několika dnech utekl a našel cestu zpátky k nemocnici. Úřady i personál nemocnice se mu sice snažili pomoci, pejsek se ovšem odmítá od nemocnice vzdálit a neustále se vrací. Odchází maximálně ve chvílích, kdy se jde napít či hledat jídlo. I to mu ovšem personál nemocnice vždy poskytne.

Tamní lidé se totiž o poslušného a prý naprosto klidného pejska starají. Před vchod mu dali deku a ujišťují se, aby ani o chladných nocích nebyla zima. I přesto je ovšem na první pohled vidět, že se trápí a nikdo už neví, jak mu pomoci. Smutné fotografie jedné z návštěvnic nemocnice pak rozesmutní snad každého.

Sdílejte článek

Přečtěte si také