Virály

8. března 2018 17:12

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena kvůli nemoci ztrácí paměť. Rozbrečí se vždy, když zjistí, že se s ní manžel rozvedl. Tyto záběry dojímají internet

Myslíte si, že máte těžký život? Tak to vás těžký osud této ženy rychle vyvede z omylu.

Smutný osud, který by nechtěl zažít nikdo z nás. Přesně to nyní prožívá 29letá Veronika Mescheryaková. Ta trpí vzácnou nemocí zvaná porphyria, kvůli níž trpí krátkodobými výpadky paměti a má paralyzované končetiny. Nepomohla jí ani operace před několika lety, která se bohužel vůbec nepovedla. Jako by ovšem nestačily tyto rány osudu a fakt, že si z posledních měsíců prakticky nic nepamatuje, další drsný úder jí nedávno zasadil její nejbližší.

V listopadu loňského roku ji totiž z neznámých důvodů opustil manžel. To si žena ovšem nepamatuje a vždy po výpadku paměti si myslí, že jsou stále šťastně svoji. Myslí si, že její láska je pouze v práci. Když už je jí však nepřítomnost manžela po čase podezřelá, musí jí její maminka, jež jí se vším pomáhá, říct krutou pravdou. Musí pak sledovat, jak se dceři znovu zboří celý svět.

Veronika totiž logicky pokaždé po této informaci šílené pláče. Jediným blízkým je tak nyní právě její maminka, která Veroniku učí znovu chodit a doufá, že se dají s bývalým přece jen dohromady. Koukat se neustále dokola na bolest své dcery totiž opravdu není nic příjemného. Veroničin smutný příběh nyní dojímá celý internet. A z jejích smutných obrázků vám opravdu nebude příliš veselo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také