Virály

25. září 2019 16:28

redakce Prima Lajk

GALERIE: Potetovaná modelka vydělává peníze prodejem onošených spoďárů. Koupili byste si je?

Vydělávat se dneska dá různými způsoby. Třeba natáčením sexy videí na Instagramu. Tahle modelka to ale povýšila na jiný level.

32letá žena Vany Vicious má na Intagramu víc než 616 tisíc fanoušků. Ti milují její sexy tělo, tetování, anebo erotický náboj jejích fotek. Anebo všechno dohromady! Přišla ale teď na úplně nový způsob, jak vydělat co nejvíc peněz. Prodává svým nadrženým fanouškům svoje použité spodní prádlo! A když myslíme použité, myslíme tím opravdu použité.

K prodeji jsou její kalhotky po tréninku, její kalhotky po sexu, nebo po celodenním nošení. Evidentně na to má kupce. Za jedny takové kalhotky chce až 100 dolarů – kolem 2300 korun. Nabízí také použité ponožky po cvičení, nebo ponožky, které nosí celý den. Prý jí o to požádali samotní fanoušci. Chtěli použité ponožky, či spodní prádlo. Dokáže si tímto prodejem vydělat až 23 tisíc měsíčně. No, přivýdělek dobrý, což…?

První tetování měla už ve svých 14 letech, dneska své celé potetované tělo vystavuje na Instagramu. Co na to říct, může na sebe být pyšná a rozhodně přejeme, ať se daří dál…


Přečtěte si také