Virály

20. března 2021 03:31

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Potetovaný živý mimozemšťan poděkoval svojí mámě za to, že ho bere takového, jaký je! Co na něj říkáte?

Týpek, který se během života nechal natolik přeměnit, že připomíná spíš nadpozemskou bytost než člověka, je neuvěřitelně vděčný za přístup svojí maminky.

I když už je 21. století, tak je ještě stále netolerance k velkým odlišnostem mezi lidmi zakořeněná. Ten, kdo se snaží svým vzhledem abnormálně vybočovat, bývá okolím považovaný za divného nebo zvláštního. Chce to pořádnou dávku odvahy, aby se někdo vzhledově proměnil tak moc jako Anthony Loffredo. Nechal si potetovat doslova každý milimetr těla, aby se mohl stát černým mimozemšťanem. Jeho maminka ho za to však neodsoudila a stále ho má ráda takového, jaký je – proto se rozhodl jí za to vzdát hold na Den matek, kdy jí ve veřejném příspěvku poděkoval za to, že ho navzdory jeho touze po netradičním vzhledu nikdy neodsoudila.

Kromě tetování holduje také piercingům a nejsou mu cizí ani drastičtější úpravy těla, v minulosti už podstoupil třeba odstranění nosu. Na svém Instagramu prohlásil, že i když mu ostatní lidé říkají, že vypadá strašidelně, jeho máma říká, že to není pravda – když se na něj lidé podívají, tak podle jeho mámy nemají proč mít noční můry. Řekla, že její syn je člověk, kterému se vždy podařilo vykouzlit jí úsměv na tváři. Loffredo jí tak veřejně poděkoval za to, že ho nikdy neodsuzovala za to, jak se rozhodl vypadat, a mít takovou mámu je pro něj osobně to největší vítězství.

Kromě toho, že si nechal potetovaný „ufoun“ odříznout nos, nechal si odstranit také obě uši, potetovat oči na černo – což je velmi drastický zákrok; nechal si vložit do obličeje dermální implantáty a nechal si rozříznout jazyk na dvě části, čemuž se říká „split“ jazyka. Jeho úpravy si však vybírají svou daň, protože loni prozradil, že když se snažil po odstranění horního rtu mluvit, tak se mu to nedařilo. Ani to ho však neodradilo od toho, aby dosáhl svého cíle. Rád se totiž dostává do kůže nějaké „strašidelné“ postavy.


Přečtěte si také