Virály

11. března 2021 12:23

brejsova.t@gmail.com

GALERIE: Přítel ženu odkopl kvůli její tloušťce. Po rozchodu brutálně zhubla a on jen tiše pláče

Mnoho lidí je nespokojených s tím, jak vypadají nebo kolik váží. Vždy bychom si na sobě přáli něco změnit: menší nos, hustší vlasy, hubenější ruce. Někteří se smíří se svou postavou, jiní se však rozhodnou pro razantní změnu. To je i příběh mladé Josie, která se po drsném rozchodu rozhodla radikálně změnit životní styl.

Život někdy umí překvapit, zejména tehdy, kdy to nejmíň čekáte. Své o tom ví i mladá Američanka Josie, se kterou se přítel nečekaně rozešel dva dny po Silvestru, bez důvodu. Jak se ale říká, všechno zlé je k něčemu dobré. Josie věděla, že jedním z důvodů mohla být její nadměrná váha, a tak na sobě začala dřít. „Byla jsem dívkou, se kterou nechtěl být, a tak jsem se stala dívkou, kterou mít nemohl,“ popisuje Josie serveru Bored Panda.

S velkým odhodláním změnit svůj životní styl na sobě začala dívka pracovat asi dva týdny po rozchodu. Najala si osobního trenéra, začala jíst zdravě a den ode dne byla fyzicky aktivnější. „Přestala jsem jíst jídlo z rychlého občerstvení a vytvořila si zdravější vztah k jídlu i k sobě samé,“ řekla. „Chtěla jsem mu ukázat, o co přišel. Později jsem si ale uvědomila, že to není cesta za pomstou. Byla to cesta k poznání sebelásky a úcty ke svému tělu,“ přiznává Josie.

Cvičení si naprosto zamilovala a nyní bez něj nedokáže být. Nebyla to však jednoduchá cesta. „Nejtěžší si bylo uvědomit, jak se změnilo chování lidí poté, co jsem zhubla. Když jsem měla nadváhu, byla jsem prakticky neviditelná. Jakmile jsem ale shodila více než 65 kilo, lidé ke mně byli milejší a přátelštější. Společnost může být někdy opravdu krutá,“ popsala.

Nyní je Josie šťastnější než kdy dřív a má také nový cíl; stát se kulturistkou. Na svém instagramovém účtu své fanoušky motivuje a dodává jim sílu a odhodlání, které jí během dlouhé cesty mnohdy chyběly. Nikdy však ve svém snažení nepolevila.


Přečtěte si také