Virály

16. listopadu 2020 22:33

sarka.turcekova@gmail.com

PROMĚNA: 19letá dívka prošla ošklivým rozchodem kvůli svému vzhledu! Její brutální změna vás ohromí

Nešťastná dívka se rozhodla po rozchodu se svým přítelem jít na plastickou operaci, protože byla přesvědčená, že se spolu rozešli kvůil jejímu vzhledu.

Dívka se rozhodla vehementně proměnit svůj vzhled v pouhých devatenácti letech poté, co se rozešli s přítelem. Dívka Nguyen Tuong Vy nedávno sdílela své fotografie na sociálních médiích z doby ještě před několika lety, než podstoupila rozsáhlou plastickou operaci obličeje. Nyní 21letá žena prohlásila, že se rozhodla drasticky změnit svůj vzhled poté, co se rozešla se svým přítelem z 11. třídy, když jí bylo 17 let. Sice do sebe byli zamilovaní, ale přestože jí neustále říkal, že se mu líbí to, jaká je, a vzhled je pro něj vedlejší, nikdy ji přítel nepředstavil svým přátelům. Teprve když je jeden z jeho přátel pozval k narozeninám, uvědomila si, že to bylo kvůli jejímu vzhledu.

Vzpomněla si, že během večírku viděla lidi, kteří na si na ni ukazovali a mluvili o tom, jak si takový pohledný chlapec mohl vybrat takovou ošklivou přítelkyni. Aby toho nebylo málo, její přítel se tam od ní distancoval a ani ji přátelům nepředstavil. To bylo pro 17letou dívku, která se rozhodla rozejít se se svým přítelem, velmi traumatizující a velké zklamání. Ke svému zděšení zjistila, že s rozchodem její přítel okamžitě souhlasil. Poté, co její romantický vztah skončil, Nguyen Tuong Vy utrpěla další šok, když viděla svého bývalého s mnohem hezčí dívkou.

To jen způsobilo, že nenáviděla své fyzické vady ještě víc a byla odhodlaná s nimi něco udělat. Přiznala matce přání a byla překvapena její podporou. Matka souhlasila, že zaplatí za všechny zákroky, a dokonce ji sama odvezla na kliniku. Svěřila se jí s tím, že to ovlivňuje její sebevědomí a sebeúctu. Jakmile tedy dokončila střední školu, tak šla na plastickou chirurgii a podstoupila tam několik procedur. Mimo plastiky nosu také třeba výplně tváří, rtů a brady. Okamžitě začala dostávat komplimenty, při rozhovoru s lidmi si byla jistější a získala nový pohled na život. Pokud jde o jejího bývalého přítele, cítí se mu teď vděčná.

„S mým bývalým jsem se za poslední 4 roky nesetkala, i když mě stále sleduje na sociálních médiích a má rád moje fotografie,“ prohlásila s tím, že dřív mu dávala za vinu, co jí udělal. Ale teď by se prý svým přátelům také neodvážila ukázat ošklivého člověka, kdyby se dostala do podobné situace. Prý jí dal motivaci se změnit a zlepšit. No, i takhle se na to dá pohlížet... Příběh dívky vyvolal na internetu vášnivou debatu. Někteří ji pochválili za její ambice a touhu se zlepšit, jiní kritizovali její povrchní prohlášení o tom, že by teď nemohla svým přátelům představit méně atraktivního člověka.


Přečtěte si také