Virály

13. února 2020 15:22

redakce Prima Lajk

GALERIE: Půvabnou modelku vykopli z Tinderu, protože je prý až příliš sexy! Vážně je to taková kráska?

Modelka je prý tak sexy, že jí krásu neuvěřili ani na Tinderu. Je to ale skutečně pravda?

Každý uživatel známé internetové a mobilní seznamky Tinder se samozřejmě snaží na fotkách působit co nejlépe a pokud možno i co nejvíc sexy. Jenže někdy se evidentně přílišná krása nevyplácí. Aspoň to je údajně případ modelky Holly Valentine, klasické krásky z Instagramu, která na fotkách neustále vystavuje své sexy tělo ve spodním prádle a špulí svůj dokonalý zadeček. Ano, Holly mezi ošklivky opravdu nepatří a není divu, že má na Instagramu přes milion a dvě stě tisíc sledujících. Jenže na Tinderu právě kvůli své kráse naprosto pohořela.

Holly totiž tvrdí, že byla ze slavné seznamky brutálně vykopnuta právě kvůli svému sexy zevnějšku. Aplikaci si stáhla při svých pracovních cestách, aby mohla randit a užívat si s potenciálními zájemci všude, kde se zrovna nachází. Navíc je prý Holly dle svých slov hodně stydlivá a osobní seznámení jí dělá problém. Holly chvíli swipeovala a pak si dala od aplikace pauzu.

Jenže když se do Tinderu po chvíli vrátila, tak zjistila, že její profil byl zrušen a ani při dalším stažení a přihlášení jí seznamka nedovolila přístup. Důvod? Podle Holly jí muselo několik lidí nahlásit jako falešný profil. Podle ní totiž nevěřili, že se jedná o skutečnou osobu a přišla jim zkrátka až moc sexy. Ano, Holly sice mezi krásky opravdu patří, je jen otázkou, jestli si celou historku s Tinderem pro sebe až příliš nepřikrášluje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také