Virály

6. ledna 2020 11:28

sarka.turcekova@gmail.com

Sexy modelka slibuje, že pošle své nahé fotky všem, co přispějí na ničivé požáry v Austrálii! Vážně to přiláká více lidí?

Každý bojuje s krizí ve světě po svém. Tahle modelka rozesílá své fotky všem lidem, co se rozhodnou nějak přispět na strašlivé požáry v Austrálii.

Poté, co propukly šílené požáry, celebrity už pomohly vybrat pro postižené miliony dolarů, takže pak na místech Austrálie, kde je to třeba, lze vybudovat a posílit pohotovostní služby. Jedna modelka však našla poměrně unikátní způsob, jak donutit lidi přispět. Kaylen pošle svoje nahé fotky všem lidem, kteří přispějí, jen proto, aby je takhle přinutila něco darovat. Musí však darovat nejméně 10 dolarů (asi 227 korun), aby jim nahý obrázek poslala. Na to se mnoho lidí chytlo a opravdu peníze poslali. Ona pak zveřejnila velký seznam dárců.

Kaylen přiznala, že se jí podařilo získat v přepočtu neuvěřitelných 16 milionů. Za tohle musela rozeslat fakt hodně nahých fotek! Byla šokovaná tím, kolik lidí o to mělo zájem. Byly to desítky tisíc zpráv, které jí přišly a které musela vyřídit. Jeden z dárců poslal přes milion korun a žádal si za to 50 videí a 50 obrázků. Modelka vysvětlila, že se chtěla zapojit do krize ničivých požárů poté, co se tomu v Americe nevěnovalo dost pozornosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také