Modelka Emmerald Barwise.
Autor: Instagram.com/emmeraldbarwise Modelka Emmerald Barwise.

GALERIE: Sexy modelka se bála kadit a zkolabovala v práci. Jak dlouho nebyla na záchodě?

MilanR. Publikováno: 06.02.2023
Sexy kráska schovávala před svými půvabnými kolegyněmi hodně podivné tajemství. Proč se bála chodit na velkou?

reklama

Emmerald Barwise je ve Velké Británii poměrně vyhledávanou fetiš modelkou, která se nejčastěji fotí ve spodním prádle a ve vyzývavých pózách. V sexy branži se pak pohybuje už osm let a je tak velkou profesionálkou. I přesto však mnoho let skrývala před svými kolegyněmi fobii a obavu, z níž zůstává rozum stát. Modelka se totiž kvůli své práci bála chodit na záchod, konkrétně tedy na velkou.

Chodit kadit je sice přirozená věc, ve společnosti se o ní ale logicky moc nemluví a pro Emmerald se jednalo o činnosti, při níž se cítila trapně a nepohodlně. A myslela si, že nejlepší řešení jejího problému bude, když bude kadit, co nejméně to jde a mimo svůj domov už vůbec ne. Sexy kráska tak údajně kadila maximálně jednou týdně, dokázala však nechodit na velkou klidně i dva týdny v kuse. Dobrovolné „ucpání“ se však na ní začalo projevovat. Emmerald měla často nadýmání, kvůli nafouklému břichu vypadala jako těhotná a při odvážném focení dokonce zkolabovala. Právě tato událost a šok přítelkyně, která ji ujistila, že tohle opravdu není normální, ji však konečně donutilo ke změně.

 

 

Modelka vyhledala psychologickou pomoc a rozhodla se, že konečně začne chodit na onu místnost stejně často jako normální člověk. Ze začátku ovšem pro ni tento proces nebyl vůbec jednoduchý. Už od dětství totiž trpí autismem i poruchou ADHD, takže zvyknutí na jiný systém jí dalo pořádně zabrat. Stejně tak nedokázala pochopit, že normální lidé chodí na záchod jednou denně. Se svou netradiční úzkostí se pak svěřila i v britském pořadu Know your S**t a tato zkušenost ji velmi pomohla. Na svém problému stále pracuje, a i když jí je kadicí téma stále nepříjemné, chodí na velkou mnohem častěji. Riziko, že se jí tak během focení přihodí nechutná nehoda, tak už je nejspíš zažehnáno.

Emily Adonna

GALERIE: Sexy modelka si postěžovala, jak jí krása znepříjemňuje život. V čem vidí negativa?

Bonnie Locket

Že pravá láska neexistuje? Tahle modelka chce svému příteli dát na Vánoce trojku!

reklama