facebook.com/MarisaPapen
facebook.com/MarisaPapen

GALERIE: Sexy modelka se vyfotila nahá před katedrálou Notre-Dame. Lidé jí za to nadávají

Publikováno: 17.04.2019
Belgická modelka Marisa Papen se svlékla na fotky u pařížské katedrály Notre-Dame. Lidi ale tenhel její počin neohromil.

reklama

Modelka byla už předtím vězněná kvůli nahým fotkám ve Vatikánu. To ji ale nezastavilo a rozhodla se ve focení pokračovat i v Paříži, kde se nechala vyfotit před katedrálou Notre-Dame. Se svými nahými fotkami se ale nyní pochlubila ve chvíli, kdy slavná katedrála začala hořet. Na fotkách sice ještě požár není, o to je ale větší drzost, že se Marisa rozhodla fotografie sdílet zrovna teď. Aby toho nebylo málo, přidala k fotografiím útočné komentáře.

„Kostely hoří… Nová éra přichází! Třetí testament. Věnuji svůj soucit každému, kdo se stal obětí kostela. Sexuálně, mentálně, fyzicky,“ napsala Marisa k jedné z nahých fotografií u katedrály Notre-Dame. Za to schytala velkou dávku kritiky. O modelce už se ví, že nemá ráda náboženství a je radikální ateistka. „Nejsem kostelník, Mariso. Ale vás souhlas se zničením majetku je nepřijatelný. Kromě toho není každý jednotlivec církve zodpovědný za zneužívání, které jste zmínila,“ rozčilují se lidé v komentářích. Předhazují, že nemá žádný soucit s architekturou a historií.

Bůh vs. věda 1

FOTO: Žena tvrdila, že bůh zachránil kříž ve spálené katedrále Notre-Dame! Lidé ji okamžitě utřeli touto logickou věcí

Takhle hořel slavná francouzská katedrála

GALERIE: Tohle zbylo z vyhořelé katedrály Notre-Dame. Jaká nejvzácnější věc se zachránila?

reklama