Virály

17. dubna 2019 14:27

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy modelka se vyfotila nahá před katedrálou Notre-Dame. Lidé jí za to nadávají

Belgická modelka Marisa Papen se svlékla na fotky u pařížské katedrály Notre-Dame. Lidi ale tenhel její počin neohromil.

Modelka byla už předtím vězněná kvůli nahým fotkám ve Vatikánu. To ji ale nezastavilo a rozhodla se ve focení pokračovat i v Paříži, kde se nechala vyfotit před katedrálou Notre-Dame. Se svými nahými fotkami se ale nyní pochlubila ve chvíli, kdy slavná katedrála začala hořet. Na fotkách sice ještě požár není, o to je ale větší drzost, že se Marisa rozhodla fotografie sdílet zrovna teď. Aby toho nebylo málo, přidala k fotografiím útočné komentáře.

„Kostely hoří… Nová éra přichází! Třetí testament. Věnuji svůj soucit každému, kdo se stal obětí kostela. Sexuálně, mentálně, fyzicky,“ napsala Marisa k jedné z nahých fotografií u katedrály Notre-Dame. Za to schytala velkou dávku kritiky. O modelce už se ví, že nemá ráda náboženství a je radikální ateistka. „Nejsem kostelník, Mariso. Ale vás souhlas se zničením majetku je nepřijatelný. Kromě toho není každý jednotlivec církve zodpovědný za zneužívání, které jste zmínila,“ rozčilují se lidé v komentářích. Předhazují, že nemá žádný soucit s architekturou a historií.

Sdílejte článek

Přečtěte si také