Virály

4. listopadu 2022 11:08

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy modelka tvrdí, že má nejlepší prsa na OnlyFans! Kvůli stalkerovi se musela už dvakrát stěhovat

Kráska z OnlyFans se kvůli stalkerovi musela už dvakrát stěhovat.

Youtuberka a hvězda OnlyFans Ashly Schwan odhalila znepokojivou sérii incidentů se stalkerem, který ji donutil se přestěhovat ne jednou, ale dokonce už dvakrát. Ashly Schwan patří mezi nejpopulárnější influencerky na OnlyFans, sama o sobě pak tvrdí, že má nejlepší prsa na platformě.

Bohužel s takovým úspěchem často přichází kontroverze a nevyžádaná pozornost. Právě to vedlo k tomu, že Ashly začal pronásledovat neznámý stalker. Situace byla dokonce tak vážná, že objevila fotku muže s nožem vyfocenou na její zahradě.

Youtuberka vysvětlila, že se původně s mužem seznámila na OnlyFans, párkrát spolu mluvili, když se mu ale později pár dní neozvala, objevila po nějaké době ve schránce výše zmíněnou fotku. Muž se bránil tím, že byl jen na procházce kolem, youtuberka tomu ale nevěřila a nehodlala nic riskovat, takže se přestěhovala. A pak znova, protože se údajně stále necítila bezpečně. Někteří lidé to podle ní nemají v hlavě úplně v pořádku. Na celý rozhovor s modelkou se můžete podívat výše.

Sdílejte článek

Přečtěte si také