Virály

9. listopadu 2020 13:25

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sexy modelka ukazuje, jak moc se liší fotky na Instagramu od reality. Teď už se jen tak nenapálíte

Na fotkách ze sociálních sítí vypadají všichni dokonale a šťastně. Thajská modelka ovšem ukazuje, že realita je opravdu trošku jiná.

Asi každý to zná a asi každého to štve. Jsme na Instagramu, kde nás z každé fotky koukají dokonalé záběry lidí v sexy póze při jejich oblíbené činnosti a s americkým úsměvem na rtech. Dělají, jak jsou strašně šťastní a vyfocení jejich super fotky jim trvalo asi tak pět vteřin. A člověk má takřka chuť si navztekat, jak je ten život nefér, a že nikdy nebudete mít nic podobného. Jenže vztekat se v tomto případě opravdu nemusíte.

Za rádoby dokonalými fotkami na sociálních sítích se totiž často skrývá nejen velká porce přetvářky, ale také mnohdy až desítky pokusů o onu perfektní pózu, po níž často přichází kruté vystřízlivění. Ano, podobných sérií srovnávajících fotky na instáči s realitou už jsme tu měli několik. Fotky, které na internetu sdílí thajská modelka s přezdívkou Vienadoll, ale rozhodně patří k tomu nejvtipnějšímu a nejvíce trefnému na toto téma. Dokáže si totiž ze sebe udělat parádní legraci a zároveň skvěle znázornit absurditu oněch zmiňovaných snímků na netu.

Další rozdíly mezi Instagramem a realitou si můžete prohlédnout zde:


Přečtěte si také