GALERIE: Sexy sportovkyně je ve 40 letech stále panna. Na co čeká?

rd. Publikováno: 26.01.2023
Tahle olympionička se svým prvním sexuálním stykem váhá.

reklama

Jmenuje se Lolo Jones, nedávno oslavila 40. narozeniny a fanoušci sportu ji nejspíš budou znát jako úspěšnou atletku a bobistku, která se v minulosti zúčastnila třeba i olympiády. Teď si ji ale zapamatují lidé i jako ženu, která na sebe práskla, že je stále panna.

Ano, Lolo totiž čerstvě prozradila, že ve svých 40 letech stále neměla sex a že čeká, až bude mít po svatbě. Nechce si ale vzít jen tak někoho, místo toho totiž čeká na „toho pravého“. Jinými slovy stále nepotkala muže, se kterým by našla štěstí a chtěla strávit zbytek života – což je momentálně největší překážka k tomu, aby přestala být pannou.

„Být pannou je ta nejtěžší věc v mém životě. Těžší, než absolvovat na škole nebo trénovat na olympiádu. Když mi bylo 22 nebo i 24, bylo to ještě roztomilé, ale od čtyřiadvaceti výš už to roztomilé opravdu nebylo. Plno kluků už vám nezavolá, když to zjistí,“ přiznala Jones, která reprezentovala USA v překážkových bězích na 60 a 100 metrů. O svých zkušenostech, resp. absenci zkušeností se sexem přitom poprvé promluvila už před 11 lety. Dnes je situace o to horší, že jí už prý začínají tikat biologické hodiny. Jelikož však rodinu chce a je o tom stoprocentně přesvědčená, nechala si zmrazit vajíčka.

Muž rozjel na TikToku konspirační teorii o svém sousedovi 1

VIDEO: Muže vyděsily sousedovy donášky potravin. Na TikToku přišel s brutální konspirační teorií

reklama