Muž rozjel na TikToku konspirační teorii o svém sousedovi 1
Autor: istock.com Muž rozjel na TikToku konspirační teorii o svém sousedovi 1

VIDEO: Muže vyděsily sousedovy donášky potravin. Na TikToku přišel s brutální konspirační teorií

rd. Publikováno: 26.01.2023
TikTok uchvátila děsivá konspirační teorie.

reklama

Říkali jste si někdy, jaké by to bylo být součástí vyšetřování případu něčího zmizení, nedej bože smrti? Díky všem televizním a filmovým detektivkám je snadné nechat si obyčejnou denní situací poplést do takové míry, že začnete vidět podezřelé věci všude. Přesně to se teď stalo jistému Mikeovi ze Spojených států, který TikTok vyděsil svojí bizarní konspirační teorií.

Mikeův soused si totiž nechal objednat spoustu potravin od společnosti Amazon, jakmile je ale kurýr dovezl, zůstaly sousedovi několik hodin ležet před dveřmi. Mike si toho všiml a začalo mu to po nějaké době být velmi podezřelé. Natočil tak video, ve kterém situaci dále zkoumá a rozhoduje se, jestli například nemá zavolat policii, protože má obavy, že se sousedovi něco mohlo stát. Většina lidí komentujících jeho video nicméně zachovala chladnou hlavu a doporučila mu, aby před zavoláním policie nejdřív raději kontaktoval domovníka a ten situaci začal řešit podle sebe. Tak se i stalo a druhý den se tak pochopitelně vše vysvětlilo.

@mikefromdc

Again I’ve never met or seen this person. I just moved here. Everything is probably fine.

original sound - Mike

 

Ukázalo se, že Mikeův soused nejspíš musel odjet na povinnou vojenskou vojenskou službu, a zapomněl si zkrátka zrušit objednávku potravin. Suroviny tedy domovník vnesl dovnitř, muži zanechal zprávu, a tím se situace uzavřela. Pokud by ale přece jen ještě někdy v dané oblasti došlo k něčemu podezřelému, je asi fajn vědět, že všetečný Mike u toho bude, aby nás všechny informoval…

Margot Robbie ve filmu Vlk z Wallstreet

Margot Robbie prozradila, co se ve filmu používá místo kokainu. Jakou náhražku herci šňupou?

reklama