Virály

9. listopadu 2022 15:00

redakce Prima Lajk

GALERIE: Seznamte se s živou Barbie. Influencerka je z 10 procent plastová!

Američanka se chce co nejvíce podobat chodící barbíně.

Už odmalička Američanka Nicole z Floridy obdivovala plastové panenky Barbie, které se staly postupně jejím vzorem. Dokonce až natolik, že si na umělém vzhledu postavila kariéru. Po několika plastikách včetně pěti operací zvětšení prsou, za které utratila přes 200 tisíc liber (více než pět a půl milionu korun), si konečně splnila svůj sen.

Její tělo se stalo z deseti procent plastové a nápadně připomíná živou chodící barbínu. Kromě plastických operací chodí Nicole pravidelně na výplně rtů, brady i čelisti a každé tři měsíce si dopřává botox. Jejím posledním zákrokem byla rhinoplastika, kterou podstoupila začátkem září.

„Nemůžu být šťastnější,“ svěřila se Nicole. „Konečně žiju svůj vysněný život ve vysněném těle. Bývaly totiž doby, kdy jsem nesnášela své tělo, to bylo ještě před všemi úpravami. Teď jsem ale daleko sebevědomější a miluju se,“ dodala žena, která nyní pracuje jako modelka. Na internetu se však setkává i s drsnou vlnou kritiky, kdy ji lidé nazývají karikaturou či transvestitou. „Je mi to ale všechno jedno. Na hejtry kašlu,“ řekla Nicole jednoduše.


Přečtěte si také