Virály

26. srpna 2020 15:42

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Slavná blogerka, která sdílí legendární parodie na modelky, se přiznala k depresím! Co ji dostalo na dno?

Blogerka ráda vytváří veselé parodie, ve kterých se snaží napodobovat pózy krásných modelek z Instagramu. Její parodie baví celý internet. Jí samotné přitom ale do smíchu není.

Laura Belbinová je takovou opozicí k tomu, co vídáme na sociálních sítích. Mladé ženy se obvykle fotí v sexy šatech, plavkách nebo odvážných pozicích. Naproti tomu tahle máma od dvou dětí se toho nebojí – fotí se na vtipných snímcích, kdy se snaží parodovat sexy modelky. Srovnání pak přidává na svůj instagramový účet, kde svými počiny baví 441 tisíc lidí. Nedávno však žena přiznala, že ve skutečnosti není ona sama tak veselá, jak by se dalo očekávat.

Promluvila o těžkém období svých poporodních depresí, kdy po narození svých synů bojovala nejen s depresemi, ale také s mánií. Kvůli těmto psychickým problémům dokonce měla sebevražedné myšlenky. O svůj příběh se rozhodla podělit ve svojí nové knize, kde líčí všechny svoje zážitky a upřímně se rozpovídala o svém boji s mateřstvím. Zažívala akutní nespavost, měla záchvaty násilí a pocity, že už mít děti nechce. A to u ní nastalo i přesto, že vždy matkou chtěla být. Postupně ztratila schopnost starat se i o sebe. Lékaři si s ní vůbec nevěděli rady, a tak si musela víceméně prokopat svou cestu za zdravou psychikou sama.

O svých zkušenostech teď informuje na svém blogu, který zaměřila na duševní zdraví, které je stále ještě trochu stigma.


Přečtěte si také