GALERIE: Slavná plastiková dvojčata jsou po smrti! Týden po bratrovi zemřelo na covid i druhé z nich

Francouzské televizní hvězdy Igor a Grichka Bogdanoffovi, které prosluly po celém světě svým zjevem a plastickými operacemi, postihl velmi krutý osud.

Francouzská dvojčata Igor a Grichka Bogdanoffovi patřila ve své domovině mezi prověřené televizní hvězdy, ve světě pak byla známa zejména kvůli svému zevnějšku a nespočtu plastických operací. Díky nim byla dvojice označovaná na nejznámější plastiková dvojčata na světě. Nyní už ovšem ani jeden z 72letých veteránů není bohužel mezi námi. 15. prosince byla dvojčata hospitalizována ve vážném stavu kvůli nákaza koronavirem, jež se nakonec stala oběma z nich osudným.

Grichka Bogdanoff zemřel 28. prosince, jeho bratr Igor byl v té době stále ve velmi vážném stavu. O necelý týden později, konkrétně 3. ledna, však podlehl nemoci podle informací deníku Daily Mail i on. Dvojčata podle všeho nebyla proti covidu očkovaná, podle některých zdrojů naopak oba muži patřili mezi hlasité odpůrce očkování. „Neměli bychom Grichku hodnotit podle toho, jestli byl, nebo nebyl očkovaný. Byl to velmi zdravý muž se zdravým životním stylem, nepil, nepřejídal se, měl skvělou kondici,“ hájil po smrti Grichku rodinný právník Édouard de Lamaze.

Bratři se v televizi nejvíce proslavili už v 80. letech, kdy moderovali sci-fi pořad Temps X, také poté však zůstávali obrazovkám věrni. Mnohem více však na sebe upozorňovali mediálními skandály a zejména zevnějškem. Oba prosluli svou posedlostí po dokonalém vzhledu a zálibou v plastické operace.

Dvojice na sebe upozorňovala např. upravenou bradou, lícními kosty, rty a bráchové se rozhodně nevyhýbali ani botoxu. O jejich plastikách si zkrátka štěbetali i vrabci na střeše, i když je oba dlouho popírali. I díky svému výraznému vystupování si pak získali (nejen) ve Francii nespočet fanoušků, jimž bude tato nezapomenutelná dvojka jistě chybět.


Přečtěte si také