Virály

9. prosince 2018 16:53

redakce Prima Lajk

GALERIE: Smutná zpráva! Umřel nejsvalnatější klokan na světě, který vypadal jako Schwarzenegger. Jeho smrt rozplakala internet

Tento klokan kulturista se stal slavným už před pár lety, dnes však bohužel navěky odešel do zvířecího nebe.

Máme bohužel smutnou zprávu pro všechny milovníky zvířat – ve 12 letech totiž zemřel klokan-kulturista Roger. Ten se stal slavným poté, co se fotky jeho svalnatého těla objevily v roce 2015 na internetu a rychle se staly virálem. Dva metry vysoký a 88 kilogramů těžký Roger žil v přírodní rezervaci Alice Springs pro klokany, kde trávil své dny drcením kovových kbelíků vlastními holými tlapami.

Rogera ještě jako mládě v roce 2006 našel na silnici vedle mrtvé matky majitel rezervace Chris Barnes, který smutnou zprávu o klokanově úmrtí sdílel na svém Facebooku s tím, že Roger byl jejich alfa samcem po mnoho let a vyrostl v klokana, kterého milovali lidé po celém světě. Společně s příspěvkem zveřejnil také video s Rogerem, které sdílelo více než 1 300 uživatelů. To bylo zaplaveno celou řadou komentářů, v nichž někteří lidé klokana přirovnávali ke Schwarzeneggerovi.

Klokanovo nepochopitelně svalnaté tělo před několika lety upoutalo Chrisovu pozornost a rozhodl se, že by tato jeho neobvyklá vlastnost neměla být potlačována. Každý den s ním proto trénoval. V roce 2016 pak zjistil, že Roger trpí artritidou způsobenou stářím. Od té doby pozoroval Chris, jak se klokan postupně hrbí a chřadne. Jeho smrt zasáhla mnoho lidí, stejně tak i nás. Tedy, odpočívej v pokoji, Rogere.

Sdílejte článek
Štítky smrt silnice Facebook klokan galerie Internet Alice Springs svalovec kulturista Roger Chris Barnes

Přečtěte si také