návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Světová velkoměsta jsou kvůli koronaviru bez lidí. Tyhle fotky prázdných ulic vám rozdrásají srdce

Na tenhle smutný pohled na prázdné ulice a náměstí po celém světě si asi budeme muset na nějaký čas zvyknout. Aspoň do té doby, než skončí karanténa kvůli pandemii koronaviru.
Vydáno: 25.03.2020
Paříž (Francie)
Autor: profimedia Paříž (Francie)

Přísná karanténní nařízení kvůli pandemii koronaviru platí ve většině zemí po celém světě. Lidé je zodpovědně dodržují, zůstávají doma a ven obvykle vyrážejí jen sporadicky na nákup či za svými blízkými. To, co se ještě donedávná zdálo být jako největší sci-fi, se tak nyní stalo realitou. Centra světových metropolí, v nichž se denně pohybovaly tisíce obyvatel i turistů, jsou vylidněná.

Nejen fotografům se tak naskýtá jedinečný pohled na prázdné ulice a náměstí velkoměst jako New York, Sydney, Londýn, Paříž, ale třeba i Budapešti či Prahy. Při jejich prohlížení v naší galerii na vás možná padne smutek ze současné těžké situace a i přes nespornou krásu těchto míst bez všudypřítomných lidí si budete přát, aby se tam zase brzy vrátili.

Klavírista zahrál na balkoně titulní píseň z Titaniku

VIDEO: Muž v karanténě z balkonu zahrál na klavír slavnou píseň z Titaniku. Větší doják v dnešní době nezažijete

Článek je zařazen v: koronavirus , karanténa , metropole , města , svět , prázdno

reklama