Virály

9. září 2021 16:25

redakce Prima Lajk

GALERIE: Teprve 24letá žena už má 22 dětí! Kolik potomků by si ještě přála?

Mladičká ruská maminka má se svým manželem už dvacet dva dětí a plánují další.

Čtyřiadvacetiletá maminka Christina Ozturková z Moskvy si vždy přála velkou rodinu. Díky svému velmi zámožnému a o dost staršímu manželovi, kterého potkala na dovolené v Gruzii, se jí její sen splnil; vychovávají spolu už dvacet dva dětí. Ačkoli jsou všichni potomci biologicky jejich, Christina odrodila jen své první dítě – holčičku Viki. Ostatní ratolesti odnosily náhradní maminky, protože chtěli mít rychle co nejvíc dětí, uvedl na svém webu Daily Mail.

Náhradním rodičkám manželský pár vyplatil zhruba 4,5 milionů korun a další 2 miliony ročně padnou na výplaty šestnácti opatrovnic. Finanční výdaje ale mladou maminku netrápí a dopřává svým dětem to nejlepší. Se svým sedmapadesátiletým manželem dokonce plánují mít až sto dětí. „Nevím, jestli budeme mít tu největší rodinu na světě, ale určitě chceme být tou nejšťastnější,“ svěřila se Ozturková deníku The Sun.

Velká rodina žije v ohromném sídle, přičemž každé z dětí sdílí pokoj se svým dalším sourozencem. „Zatím jsou malé, tak to nevadí, ale až vyrostou, bude mít každý svůj pokojíček,“ nechala se slyšet maminka. „Náš dům má tři patra a v budoucnu možná přistavíme další nebo koupíme větší dům. Přesný plán zatím nemáme,“ dodala s tím, že se jí plní celoživotní sny a je šťastná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také