Virály

29. března 2019 11:24

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle je dvojník Tyriona ze Hry o trůny, který vypadá i měří úplně stejně. Jejich podoba vás rozesměje

Napadlo by vás někdy, že na světě existuje člověk, který je k nerozeznání od Tyriona Lannistera a zároveň je stejně velký? Ne? Tak tady ho máte...

Vypadá na vlas stejně jako Tyrion Lannister z Hry o trůny, ale opravdu to není on. Dokonce o tomto seriálu ani nikdy neslyšel. Tedy do té doby, než jej neznámý člověk na ulici požádal o foto. Řeč je o 24letém Rozi Khanovi z Pákistánu, který jako by z oka vypadl herci Peteru Dinklageovi, představiteli Tyriona. A to nejen vzhledově, ale taky výškou – oba totiž měří pouhých 135 centimetrů. A tento fakt mu významně změnil život. V jeho rodném městě si jej všichni fotí, vidí sám sebe všude kolem, tato zvýšená pozornost mu ale vůbec nevadí. Dinklagea má prý moc rád a považuje ho za svého přítele, i proto, že jsou stejně velcí, chcete-li malí.

Khanova nabytá sláva navíc pomáhá i restauraci, kde pracuje. Lidé si totiž nenechají ujít příležitost vyfotit se s dvojníkem Lannistera, a tak podnik v současnosti zažívá naprostý návštěvnický boom. Velká škoda, že už za chvíli bude odvysílána závěrečná série Hry o trůny, takže už nemá šanci objevit se v seriálu jako Tyrionův dvojník. Třeba se mu to ale povede v jiné roli, protože nejspíš i ti největší fanoušci by měli problém tyhle dva “trpaslíky” rozpoznat. Přesvědčit se o tom můžete sami v naší galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také