Showbyznys

6. listopadu 2017 12:19

redakce Prima Lajk

Tahle temná teorie vysvětluje, proč Tyrion ve Hře o trůny poslouchal, jak mají Jon a Daenerys sex! Takový důvod by vás nenapadl

Tohle je zatím nejlepší teorie k sexu na lodi.

Byla to divná scéna. Zatímco Bran vysvětloval Samovi, že Jon je ve skutečnosti Targaryen, Jon si na lodi právě užíval sexu s Daenerys, jeho nově odhalenou tetou. No, a aby toho nebylo málo, za dveřmi stál ještě Tyrion, který jejich postelové hrátky zamračeně poslouchal. Proč?

Někteří věří, že to souvisí s jeho předchozí konverzací se Cersei. Ta byla utnutá v momentě, kdy Cersei odhalila Tyrionovi, že čeká dítě. A jak fanoušci seriálu dobře vědí, Daenerys podle věštby čeká ještě jedna velká zrada. Bude to právě Tyrion, který se domluvil se Cersei na zradě Dany? Těžko říct. Jeho znepokojený výraz při souloži ale napovídá teorii, že by se mohl obávat, že Daenerys s Jonem otěhotní. Pokud totiž matku draků zradil, protože si přál, aby na trůn usedl potomek Cersei, byla by pro něj těhotná Daenerys náhle morálním dilema.

Jednodušší možnost je ta, že se zkrátka Tyrion obává toho, co se stane, když se lidé zamilují během války. Z vlastní zkušenosti totiž ví, že to většinou nedopadá dobře. Což už moc dobře víme i my, diváci, protože tohle je Hra o trůny a tady nikdy nedopadne nic dobře. Jste připraveni na nejtragičtější seriálový konec všech dob? Podle nás na něj totiž skoro stoprocentně dojde. Nezapomeňte ale dát vědět, co si myslíte vy.

Kolik měří herci ze Hry o trůny?

Sdílejte článek
Štítky loď Sex seriál finále teorie zrada Daenerys Targaryen John Snow Hra o trůny Tyrion

Přečtěte si také