Virály

25. září 2019 16:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle jsou nejbizarnější seznamky na světě! Kde můžete randit s mrtvými, nebo klauny?

Jestli už vás obyčejné seznamky jako Tinder trochu nudí, je na čase vyzkoušet změnu. Víme o několika bizarních seznamkách, kde možná budete litovat, že jste tam vlezli.

Seznamka pro tlusté. No, tohle není nic až tak překvapivého, ne všem lidem se totiž chce hubnout, takže k sobě hledají někoho stejně tlustého. Anebo mají slabost pro baculky.

Seznamka pro vězně. Ano, vězňové se patrně za mřížema nudí a čekají na to, až jim někdo napíše a vymění si pár řádků. Takže jim přes tuhle stránku můžete zasílat dopisy, které jim zpříjemní den.

Seznamka pro klauny. Někdo je miluje, někdo z nich má strach. Ale lidé, co dělají klauny, se na téhle stránce můžou seznámit mezi sebou. Prý mají v reálu problém s tím, že je nikdo nebere vážně.

Seznamka pro lidi s potravinovou alergií. Lidi, co mají zvláštní stravovací návyky, se prostě jen tak někde nenají. Takže potřebují k sobě někoho, kdo je na tom stejně a bude mít pro to pochopení.

Seznamka pro milovníky pálivé kuchyně. Co dodat, jestli se lidi seznamují už podle tohodle, tak dobrou chuť. Milují jídlo pálivé natolik, až jim stéká pot po čele.

Seznamka pro ošklivé. Pro ty, co neoplývají zrovna vysokým sebevědomím a myslí si, že moc krásy nepobrali. Chtěli by potkat člověka pole charakteru, i když se cítí neatraktivní.

Seznamka pro krásné. Naopak někteří mají frňáček pořádně nahoru, takže sami sebe řadí mezi ty nejkrásnější. Zaměřuje se na atraktivní lidi. Aby se na seznamku člověk dostal, musí projít 48hodiným kolem, kde jej stávající členové hodnotí.

Seznamka pro lidi, co pracují s mrtvými. Patologové, ti, co kopou hroby, nebo pohřbívají zvířata. Tyhle práce jsou opředeny předsudky a hlavně se např. patolog nemůže svěřovat s detaily o svojí práci kvůli soukromí pacientů. Proto si tady může popovídat s kolegy.

Seznamka pro mrtvé. Je určená výhradně pro zesnulé, prý pro ty, co neví, jak si užít posmrtný život. Jestli hledáte lásku a jste mrtví, je tahle seznamka právě pro vás.

Seznamka pro fanoušky fetiše, kdy se nosí pleny. Ano, fanoušci téhle stránky si hrají na mimina a nosí plenky. Tuhle bizarní úchylku mají hlavně muži, kteří si načůrají nebo nakakají do plenek. Hledají pak svou pečovatelku.


Přečtěte si také