reklama

reklama

GALERIE: Týpek chtěl po neznámé holce sexy fotky v plavkách. Nakonec mu poslala něco, co opravdu nečekal

MilanR. Publikováno: 22.10.2020
Úchylák chtěl od ženy na Facebooku sexy fotky. Jak jeho podivná snaha dopadla?

reklama

Mělo to být klasické zbavení se nepotřebného oblečení, místo toho zažila Američanka Tess Wright střet s podivným týpkem. A následně zjistila, jak vypadá pravá sourozenecká výpomoc. Tess chtěla na Facebooku prodat své starší plavky, které už nenosila. Jenže místo žen se jí ozval neznámý muž s hodně netradiční žádostí. Ještě před možnou koupí plavek totiž chtěl, aby se mu žena v plavkách vyfotila. Přece aby věděl, jak hezky plavky vypadají. Tess mu na tuhle lacinou taktiku samozřejmě neskočila a chtěla zprávu ignorovat.

Jenže o celé situaci řekla svému bráchovi Kadeovi a ten nenechal věc jen tak. Rozhodl si z týpka pořádně vystřelit a zkrátka se v plavkách vyfotil sám. A pobavená Tess pak muži opravdu sexy fotografie hned poslala. A internetový slídil dal hned pokoj. Tess se pak s celým příběhem pochlubila na Facebooku, kde samozřejmě ona i její brácha sbírají nadšené reakce. Takhle se na podobná individua musí!

A takhle pro změnu dopadl týpek, co chtěl po holce fotky z vany:

Napsal jí mimochodem, že jí začíná růst břicho.

GALERIE: Týpek řekl své holce, že ztloustla a má pupek. Dočkal se od ní brutální reakce, která rozděluje internet

fb_pizza

Zavolala na tísňovou linku a předstírala, že si chce objednat pizzu. Operátor ale pochopil, že se jedná o skrytou zprávu...

reklama