reklama

reklama

Napsal jí mimochodem, že jí začíná růst břicho.
Autor: twitter.com/shelbs Napsal jí mimochodem, že jí začíná růst břicho.

GALERIE: Týpek řekl své holce, že ztloustla a má pupek. Dočkal se od ní brutální reakce, která rozděluje internet

Publikováno: 04.04.2018
Dostal se do klasické partnerské pasti, na kterou reagoval tím nejhloupějším způsobem. Chápete její naštvanou reakci?

reklama

Asi každý muž se někdy dostal do situace, kdy se ho partnerka zeptala, zda není tlustá a zda se mu její postava pořád líbí. Je to zkrátka otázka, která v každém vztahu minimálně jednou padne. A většina mužů ví, jak na ni správně odpovědět. Následující trouba ale mezi ně rozhodně nepatří.

Mladá dívka Shelby se totiž na sociálních sítích pochlubila podobnou konverzací se svým přítelem. Ta ovšem nedopadla vůbec dobře. Kluk jí totiž netaktně napsal, že od doby, co spolu chodí, viditelně přibrala, na některý místech se zakulatila a napsal, že jí začíná růst pivní pupek! To ale Shelby neskutečně ranilo. Váží totiž pouhých 52 kilogramů a během jejich vztahu údajně přibrala necelá dvě kila. I to se ovšem partnerovi nejspíš zdálo moc. Kluk si sice uvědomil svou netaktní chybu a snažil se situaci zachránit tím, že dívka rozhodně stále není tlustá a pořád ho velmi vzrušuje. To už však bylo pozdě.

Holka byla po jejich konverzaci rozrušená a zklamaná, a následně se s partnerem dokonce rozešla! Ten si prý při jejich setkání uvědomil svou chybu a velmi této pitomosti lituje, ona už však nechtěla podobné narážky dále snášet. Se svým tělem je totiž spokojená a nechce se trápit, když jí nějaký chlap oznámí nějaké to kilo navíc. Její příběh pak na internetu vyvolal opravdu velké reakce. Zatímco mnozí ji v jejím kroku podporují, další považují její reakci za mírně přehnanou a nemusela se prý s klukem ihned rozcházet. Co si myslíte vy?

Sexy holka - zprávy

GALERIE: Holka odmítla kámoše, který ji miloval. Jeho sprostá reakce naštvala celý internet!

Drsný vzkaz kvůli vlasům 2

FOTO: Týpek poslal přítelkyni brutální vzkaz poté, co doma našel chumáč vlasů. Opravdu si tohle dívka zasloužila?

reklama