GALERIE: Týpek řekl své holce, že ztloustla a má pupek. Dočkal se od ní brutální reakce, která rozděluje internet

Dostal se do klasické partnerské pasti, na kterou reagoval tím nejhloupějším způsobem. Chápete její naštvanou reakci?

Asi každý muž se někdy dostal do situace, kdy se ho partnerka zeptala, zda není tlustá a zda se mu její postava pořád líbí. Je to zkrátka otázka, která v každém vztahu minimálně jednou padne. A většina mužů ví, jak na ni správně odpovědět. Následující trouba ale mezi ně rozhodně nepatří.

Mladá dívka Shelby se totiž na sociálních sítích pochlubila podobnou konverzací se svým přítelem. Ta ovšem nedopadla vůbec dobře. Kluk jí totiž netaktně napsal, že od doby, co spolu chodí, viditelně přibrala, na některý místech se zakulatila a napsal, že jí začíná růst pivní pupek! To ale Shelby neskutečně ranilo. Váží totiž pouhých 52 kilogramů a během jejich vztahu údajně přibrala necelá dvě kila. I to se ovšem partnerovi nejspíš zdálo moc. Kluk si sice uvědomil svou netaktní chybu a snažil se situaci zachránit tím, že dívka rozhodně stále není tlustá a pořád ho velmi vzrušuje. To už však bylo pozdě.

Holka byla po jejich konverzaci rozrušená a zklamaná, a následně se s partnerem dokonce rozešla! Ten si prý při jejich setkání uvědomil svou chybu a velmi této pitomosti lituje, ona už však nechtěla podobné narážky dále snášet. Se svým tělem je totiž spokojená a nechce se trápit, když jí nějaký chlap oznámí nějaké to kilo navíc. Její příběh pak na internetu vyvolal opravdu velké reakce. Zatímco mnozí ji v jejím kroku podporují, další považují její reakci za mírně přehnanou a nemusela se prý s klukem ihned rozcházet. Co si myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také