GALERIE: Týpek chtěl požádat přítelkyni o ruku, zapálil při tom ale byt. Řekla mu ano?

MilanR. Publikováno: 06.08.2020
Muž dlouhou dobu plánoval dokonale romantické zásnuby. Ty ovšem takřka během vteřiny vzplanuly.

reklama

Zásnuby mají být romantickou událostí, jež si chce pár pamatovat na celý život, a ženy se u něj budou vždy dojímat. Mnoho mužů se proto snaží být při žádání o ruku co nejoriginálnější a nejromantičtější. Jenže ne vždy to úplně vyjde. O tom ví své 26letý Albert Ndreu z anglického Sheffieldu. Ten chtěl požádat o ruku svou dlouholetou přítelkyni a dal si na tom opravdu záležet. Plánování, včetně hledání správného prstýnku, mu zabralo dva týdny a přípravy v samotný den pak několik hodin.

Plán byl prostý. Albert měl zkrátka svou velkou lásku vyzvednout a ve chvíli, kdy měli dorazit domů, měla uvidět romantickou dekoraci v podobě balónků a okolo 100 zapálených svíček, z nichž některé byly ve tvaru otázky „Vezmeš si mě?“. Jenže jeho snaha mu takřka vzplanula před nosem. Mezitím, co jel Albert vyzvednout partnerku, totiž byt kvůli stovce hořících svíčkek rychle začal hořet, a když se dvojice vracela domů, viděla, jak se z bytu valí černý kouř.

Na místo ihned dorazili hasiči a požár byl rychle uhašen. Z bytu ovšem zbyly prakticky jen trosky. Jenže ani to Alberta nezastavilo a ve spáleném obýváku požádal partnerku o ruku. A jelikož jeho romantické gesto i přes hořící katastrofu dokázala ocenit, řekla mu samozřejmě ano! Zásnuby tedy měly trochu jiný průběh, než si muž přál. Dojatý souhlas jeho milé ho však možná dostal o to více. On se ovšem z tohoto zážitku poučil a společně s hasiči varuje před pitomým nápadem nechávat zapálené svíčky bez dohledu. Obzvláště, když nejste v bytě.

fb_zásnuby

GALERIE: Muž měsíc žádal svou přítelkyni o ruku, aniž by o tom věděla! Jeho fotky ze zásnub baví internet

Instagram nezasnoubené ženy bez prstenu 14

GALERIE: Žena si fotí ruku bez zásnubního prstýnku na nejrůznějších místech. Její originální nápad boří internet

reklama