Virály

1. července 2021 09:23

brejsova.t@gmail.com

GALERIE: Týpek má po celém těle přes 70 piercingů. Neuvěříte, kolik jich má na svém penisu!

Profesionální italský piercer Michele Mancini se může pyšnit více než 70 piercingy na celém svém těle, včetně genitálií. Kromě propichování kůže našel zálibu i v tetování a jiné modifikaci těla.

Mladý 28letý umělec a piercer Michele Mancini začal se svou vášní propichování kůže už ve svých 15 letech, kdy si nechal propíchnout a roztáhnout uši. Během svého dospívání si ozdobil tělo extrémními piercingy a tetováním, včetně téměř čtyř centimetrového „roztahováku“ ve rtu.

Nyní má mladý kontroverzní Ital více než 70 piercingů po celém těle, přitom jen na svých genitáliích jich má přes 40. V minulosti také podstoupil takzvaný split jazyka neboli hadí jazyk, který se provádí proříznutím jazyka od špičky směrem dozadu.

Mancini ani jednoho piercingu nelituje. „Díky každé ozdobě se cítím ve svém těle lépe, a to má podle mě smysl,“ řekl piercer. Mezi nejbolestivější zásah do těla prý považuje propíchnutí penisu, ale ani to by nezměnil. „Nemám oblíbení piercing, protože miluji všechno, co jsem si na svém těle nechal udělat,“ svěřil se Mancini.


Přečtěte si také