návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Týpek načapal přítelkyni, jak ho podvádí. Udělal si s ní parádní selfie a stal se hrdinou internetu!

Chtěl se parádně pomstít holce za její nevěru. A to se mu opravdu povedlo.
Vydáno: 13.03.2018
Mariano se stal hrdinou internetu.
Mariano se stal hrdinou internetu. Autor: Twitter.com/Nano
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hodně bizarní historka, která nakonec skončila krachem vztahu, se stala mladíkovi Marianovi z Buenos Aires. Ten byl šťastně zadaný, jednoho dne si ovšem dvojice řekla, že si udělají každý sólo večer. Mariano šel proto na párty s kamarády. Tam ovšem uviděl něco opravdu krutého. Uviděl zde totiž svoji přítelkyni, jak se líbá s cizím klukem. Ani jeden z nich totiž netušil, že byli pozváni na stejnou párty, a že se tu tedy mohou potkat.

Kluk ovšem zareagoval opravdu parádním způsobem. Místo toho, aby se s týpkem začal rvát, vzal celou záležitost s humorem a holce se pomstil vtipným způsobem. Sedl si vedle stále se líbajícího páru a udělal si s nimi selfíčko. Partnerka ani její milenec o tom samozřejmě neměli ani tušení. Mariano poté odešel a fotku zveřejnil na svém Twitteru. Zde se selfíčko stalo virálním hitem, který komentovaly desetitisíce lidí. A téměř všichni týpkovi samozřejmě fandili a vyjadřovali mu svou podporu.

On poté sdílel ještě konverzaci s dnes již bývalou přítelkyní. Ta se snažila vymluvit na to, že byla strašně opilá a neodbytný kluk jí říkal tolik věcí, že už si ani nepamatuje, jak k jejich líbačce došlo. Bizarní omluva ani vyznání lásky jí však samozřejmě nepomohly. Holka dostala po zásluze košem a z kluka se stal hrdina internetu!

Vandalové se fotili na mrtvé velrybě a kreslili po ní 1

GALERIE: Na pláži se objevilo tělo mrtvé velryby a lidé si u ní dělali selfíčka. Z těchto fotek opravdu mrazí!

Optická iluze - tepláky 3

FOTO: Dívka si udělala obyčejné selfie. Kvůli jednomu detailu z něj šílí celý internet! Poznáte, co je na fotce tak divného?

Článek je zařazen v: nevěra , pomsta , Selfie , internetový hit