Virály

13. března 2018 15:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek načapal přítelkyni, jak ho podvádí. Udělal si s ní parádní selfie a stal se hrdinou internetu!

Chtěl se parádně pomstít holce za její nevěru. A to se mu opravdu povedlo.

Hodně bizarní historka, která nakonec skončila krachem vztahu, se stala mladíkovi Marianovi z Buenos Aires. Ten byl šťastně zadaný, jednoho dne si ovšem dvojice řekla, že si udělají každý sólo večer. Mariano šel proto na párty s kamarády. Tam ovšem uviděl něco opravdu krutého. Uviděl zde totiž svoji přítelkyni, jak se líbá s cizím klukem. Ani jeden z nich totiž netušil, že byli pozváni na stejnou párty, a že se tu tedy mohou potkat.

Kluk ovšem zareagoval opravdu parádním způsobem. Místo toho, aby se s týpkem začal rvát, vzal celou záležitost s humorem a holce se pomstil vtipným způsobem. Sedl si vedle stále se líbajícího páru a udělal si s nimi selfíčko. Partnerka ani její milenec o tom samozřejmě neměli ani tušení. Mariano poté odešel a fotku zveřejnil na svém Twitteru. Zde se selfíčko stalo virálním hitem, který komentovaly desetitisíce lidí. A téměř všichni týpkovi samozřejmě fandili a vyjadřovali mu svou podporu.

On poté sdílel ještě konverzaci s dnes již bývalou přítelkyní. Ta se snažila vymluvit na to, že byla strašně opilá a neodbytný kluk jí říkal tolik věcí, že už si ani nepamatuje, jak k jejich líbačce došlo. Bizarní omluva ani vyznání lásky jí však samozřejmě nepomohly. Holka dostala po zásluze košem a z kluka se stal hrdina internetu!

Sdílejte článek
Štítky nevěra Selfie Twitter galerie Buenos Aires pomsta selfie Internet internetový hit

Přečtěte si také