Virály

26. září 2018 16:07

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek prosil holku, aby mu poslala sexy fotky z vany. Nakonec viděl víc, než si přál

Aneb psát holce, od které jste si vzal na baru číslo, se někdy opravdu nevyplácí.

Asi už to zažil každý z nás. Kluk se zakecá na večírku či někde jinde se sexy holkou, získá od ní číslo a doufá, že z toho bude něco víc. A dívka je přitom ráda, že se ho už konečně zbavila. Své o tom ví následující chudák, který po pár dnech napsal sexy Lynn. A z počátku to vypadalo víc než dobře. Páreček si spolu psal, dokonce se domluvil na společné schůzce. Jenže když se šla holka připravovat a vykoupat, on jí poprosil o sexy fotečky z vany a nejspíš doufal v nějaké ty nahotinky. To ale neměl dělat.

Po chvilce mu sice přišla fotka z vany, na níž byly vidět jen lehce oholené nohy. Když ovšem týpek poprosil o přídavek, nestačil se divit. Ve skutečnosti si totiž psal s vousatým Jonem, který si z něj celou dobu střílel, a dokonce si kvůli tomu oholil své nohy! Až při jeho fotce ze záchodu a dalších obrázcích nešťastník konečně pochopil, o co tu běží. A že viděl víc, než chtěl.

Lynn mu totiž dala špatné číslo, a on si celou dobu psal s neznámým člověkem. A ten si z něj rozhodl vystřelit a poučit ho, že chtít od neznámého člověka nahé fotky, opravdu není slušné. Tak snad se kluk z nečekaného zážitku opravdu poučil.


Přečtěte si také