Muž s nejvíce úpravami těla na světě a implantátem ve tvaru pavouka 6
Autor: Instagram/ethanmodboybramble Muž s nejvíce úpravami těla na světě a implantátem ve tvaru pavouka 6

GALERIE: Týpek s nejvíce úpravami na těle si nechal voperovat pod kůži umělého pavouka. Přijde vám to hezké?

Publikováno: 17.05.2019
Že by implantát ve tvaru pavouka pod kůží byla nová móda?

reklama

Jsme v roce 2019, a přestože ještě existují společenské předsudky vůči lidem, kteří se odlišují od ostatních, každý si může dělat v podstatě co chce. A Ethan Bramble se rozhodl, že toho využije naplno. Ve svých 22 letech drží titul muž s nejvíce úpravami na těle. Jak sám tvrdí, má 150 tetování a podstoupil už 40 zákroků, včetně rozdělení jazyka, odstranění pupíku a nejnověji voperování implantátu ve tvaru pavouka pod kůži, které nedávno ukazoval v televizní show australského kanálu Studio 10.

S úpravami svého těla začal už ve 13 letech, kdy si nechal roztáhnout ušní dírky tzv. tunely. Ve stejné době začal trávit čas v tetovacích salonech a v 17 se pak rozhodl pro zmíněný radikální řez do jazyka. Navzdory tomu, že Ethan i díky svým odvážným zásahům na těle působí na ostatní velmi sebejistě, sám přiznal, že často trpí úzkostí z toho, co si o něm ostatní pomyslí. Když totiž vyjde na ulici, lidé se jej neustále na jeho vzhled, fotí si ho a berou ho jako exota, což může být dost frustrující.

Když ale dostane otázku, zda by podobné tělesné úpravy povolil i své malé dceři, jednoznačně odpovídá, že až jí bude 18, může si dělat co chce. Do té doby jí ale maximálně nechá klasicky propíchnout uši kvůli náušnicím. No, jestli se rozhodně jít ve šlépějích svého otce, bude mít co dělat, aby ho dohnala. Podívejte se sami v naší galerii, jak daleko to Ethan dotáhl…

Potetovaný muž si nechal odstranit genitálie 4

GALERIE: Muž potetovaný po celém těle si nechal odstranit genitálie a bradavky. Měl k tomu tenhle šílený důvod

reklama