návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Týpek zjistil, že mu byla manželka dva roky nevěrná. Pomstil se jí tímto drsným způsobem!

Co byste v jeho situaci udělali vy?
Vydáno: 25.11.2017
Muž se pomstil nevěrné manželce
Muž se pomstil nevěrné manželce Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Žena svého milujícího manžela podváděla neuvěřitelné dlouhé dva roky. Zatímco on neustále pracoval a snažil se našetřit peníze pro jejich budoucí rodinu, ona potají chodila za svým milencem a jejich společným kamarádem.

Muž se pak o manželské zradě dozvěděl tím nejvíce ponižujícím způsobem. A to při porodu "jejich" dítěte. V porodnici na něj totiž čekalo velmi nepříjemné překvapení. Bělošskému páru se totiž “zázračně“ narodilo dítě jiné pleti.

Trapné zprávy z rande naslepo.

GALERIE: 12 šílených zpráv, které ukazují, že rande naslepo je opravdu špatný nápad

Muž měl samozřejmě ihned jasno a na internetu o jejím nechutném chování později informoval vysvětlujícím obrázkem. Tím však peklo zdaleka neskončilo. Následovala drsná konverzace, v níž se jeho manželka projevila asi jako nejhorší žena na světě. Na nevěře s milencem, jenž byl navíc zasnoubený, totiž neviděla absolutně nic špatného a nechápala, co jejímu manželovi tak vadí. Ani porod dítěte jiného muže jí nejspíš nepřišel nijak zvláštní.

Naopak, vinu sváděla na svého muže, který kvůli práci vůbec nebyl doma. A zbytek důstojnosti ztratila, když mu začala vyhrožovat tím, že bude platit velmi tučné alimenty. I přesto, že je evidentní, že dítě není jeho. On ji proto označil za nejstupidnější ženu pod sluncem a právem ji vykopl z bytu. A nakonec se jí pomstil tím, že nechal otevřené dveře od bytu a omylem "ztratil" její milovanou kočku. A až to je věc, která nevěrnici brutálně naštvala a přišla jí odporná. Jednání některých lidí se asi opravdu nedá příliš pochopit.

 

Týpek omylem napsal svému kolegovi.

GALERIE: Týpek chtěl seřvat svou manželku, sprostou zprávu ale omylem poslal kolegovi. Jeho reakce vás rozseká

Muž začal psát dívce úchylné zprávy.

GALERIE: Dívka poprosila muže o pracovní radu. On jí začal psát tyto úchylné zprávy, které šokovaly internet!

Článek je zařazen v: nevěra , podvod , manžel , manželka , textové zprávy