Extrém

18. srpna 2017 14:31

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dívka poprosila muže o pracovní radu. On jí začal psát tyto úchylné zprávy, které šokovaly internet!

Chtěla poprosit zkušeného podnikatele o radu. Místo toho nestačila věřit svým očím.

Osmnáctiletá Lydia Jones je začínající podnikatelka z Liverpoolu, která společně se svým kolegou stojí za vznikem několika mobilních aplikací. Jednoho dne uviděla na Facebooku příspěvek londýnského podnikatele Vishal Morjaria a chtěla ho poprosit o pomoc a následnou radu. Požádala ho, zda by neznal nějaké pracovní kontakty, jež by jí pomohly v rozšiřování jejího byznysu. Muž ze začátku vypadal, že jí opravdu chce pomoci. Po chvíli se ovšem konverzace stočila zcela nečekaným směrem.

Muž se jí totiž začal ptát na osobní věci a chtěl vědět, kolik jí je a jestli je zadaná. Když mu ovšem Lydia odpověděla, že má přítelkyni, tak se svými dotěrnými dotazy nepřestal. Začal se jí totiž ptát, zda jí muži doopravdy nepřitahují a zda by u ní přece jen neměl šanci. Když mu dívka naznačila, že je tohle chování trošku přes čáru, odpověděl, že je prostě jenom člověk.

Ona se jeho slovům nestačila divit a ihned celou konverzaci sdílela na svém Twitteru. Zde se muž ihned dočkal naprosto zasloužené kritiky a mnozí mu začali nadávat. Někteří uživatelé dokonce označili jeho zprávy za úchylné a jednalo se podle nich téměř o sexuální harašení. Jiní podnikatelé se Lydii za mužovo chování dokonce začali omlouvat. On sám už možná svého hrubého chování nyní dost lituje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také