Virály

2. února 2022 13:35

redakce Prima Lajk

GALERIE: Ve škole se mu posmívali kvůli vzhledu. Teď je z něj sexy svalovec, po kterém ženy šílí

Jako malého chlapce ho spolužáci šikanovali kvůli chybějícímu pekáči buchet. O několik let později se ale všechno otočilo.

Čtyřiadvacetiletý Ilija Tsikov na své dětství nevzpomíná zrovna v dobrém. Byl malý, hubený třináctiletý kluk z rodiny s finančními problémy, kterého si ve škole spolužáci neustále dobírali a šikanovali ho. Aby alespoň trochu pomohl své rodině, prodával ostatním dětem za pár korun svoje svačiny. „Můj táta vždycky dělal vše pro to, aby se o nás postaral, ale já stejně věděl, že se rodiče kvůli penězům často hádali,“ řekl Ilija, který chtěl rodině alespoň trochu ulevit od starostí.

Tím, že byl Ilija velmi štíhlý, schytával od spolužáků neustálý posměch. Bolest a hněv se v chlapci neustále stupňovala, až si v 16 letech řekl dost. Začal chodit do posilovny a všechen ten nahromaděný vztek ho motivoval. „Tenkrát jsem byl tak hrozně naštvaný a měl jsem všeho dost. Hrozně moc jsem se chtěl změnit, že jsem se prostě rozhodl změnit všechno,“ vysvětlil své pocity čtyřiadvacetiletý muž. „Tehdy jsem začal s cvičením a už jsem nikdy nepřestal,“ dodal Ilija, který se díky krutým poznámkách od spolužáků stal sexy kulturistou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také