Extrém

2. února 2022 10:39

redakce Prima Lajk

GALERIE: Bývalý bankéř se proměnil v bezpohlavního ještěra. Co stálo za jeho změnou?

Američan se pomalu ale jistě mění v plaza. Na seznamu přání má ještě další brutální úpravy.

Kdysi bývalý viceprezident banky Richard Hernandez podstoupil drastickou úpravu v dosažení svého snu stát se ještěrem. Za brutální modifikace svého těla zaplatil v přepočtu už 1 310 400 korun, a to prý není zdaleka u konce. Milovník plazů si říká Tiamat Legion Medusa a chce se stát prvním bezpohlavním ještěrem na světě.

Lidský plaz už v minulosti absolvoval odstranění uší, konce nosu, split jazyku či kastraci. Z Tiamatovy hlavy navíc trčí několik implantátů a velkou část těla mu pokrývá tetování a piercingy. S úplnou úpravou však není pořád dostatečně spokojený a chce ještě podstoupit odstranění penisu a zubů. Věří, že do roku 2025 bude se svou proměnou spokojený a konečně šťastný.

„Během mého lidského života jsem byl viceprezidentem jedné z největších finančních institucí v zemi. Chci, aby se vědělo, že lidé, kteří si libují v modifikaci těla, jsou stejně inteligentní, milí, milující a dobří jako každý jiný. Že jsem si nechal odstranit uši, neznamená, že mi odstranili taky mozek,“ vysvětlil Tiamat, který s modifikacemi začal v 80. letech jako formou terapie, aby se vyrovnal se svou minulostí.

Krizi identity způsobilo v dětství trauma, kdy byl ještě jako malý chlapec sexuálně zneužíván. V roce 1997 byl diagnostikován jako HIV pozitivní, což ho utvrdilo v rozhodnutí zbavit se své lidskosti. „Dávám pryč své lidské části, které mě urážejí a které mít už nadále nechci. Měním se v bezpohlavního. Preferuji, abych byl vnímán jako ono, stejně jako můj druh, hadi,“ sdělil Tiamat a zároveň apeloval na další nebinární osoby, aby se nikdy nestyděly za to, kým nebo čím se cítí být.


Přečtěte si také