Kopie krůty, kterou měla v Přátelích na hlavě Monica 1
Autor: firebox.com Kopie krůty, kterou měla v Přátelích na hlavě Monica 1

GALERIE: Zbožňujete Přátele? Kupte si krůtu, kterou měla na hlavě Monica. Kde ji seženete?

Publikováno: 22.10.2019
Některé masky jsou hodně dobré... tahle dokonalá kopie krůty, kterou měla v jedné epizodě Přátel na hlavě Monica, je ale naprosto boží!

reklama

Jste naprosto oddaným fanouškem seriálu Přátelé a musíte mít všechno, co se v jejich souvislosti objeví na trhu? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Na internetu se dá totiž pořídit maska krůty se slunečními brýlemi a čepičkou, kterou měla Monika na hlavě v legendární scéně s Chandlerem ze Dne díkůvzdání. V ní se ho v rámci omluvy za to, že mu v minulosti nechtěně usekla palec na noze, snaží rozesmát. 

Věrnou kopii krůty, jen vyrobenou z plyše, nabízí anglický e-shop Firebox. Za tuhle dokonalou masku na hlavu chtějí v přepočtu téměř 900 korun, což by pro skutečné milovníky Přátel mělo být takřka za hubičku. Skvěle navíc může posloužit i jako halloweenský kostým a rozhodně se s ní neztratíte na žádné párty. A pokud je pro vás krůta na hlavě přece jenom moc, na stránkách e-shopu najdete i hrníček nebo klasického plyšáka v této podobě. Podívejte se v naší galerii, jak dokonale tyhle napodobeniny vypadají, a řekněte – není tohle přesně ta věc, kterou musíte mít doma taky? 

Jennifer Aniston je rekordmankou 1

FOTO: Hvězda seriálu Přátelé stanovila nový Guinessův rekord! V čem překonala prince Harryho a Meghan?

reklama