návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Žena bojovala o život poté, co ji poškrábala VLASTNÍ KOČKA! Co hrozného jí zvíře provedlo?

Žena skončila kómatu poté, co ji doma poškrábala vlastní siamská kočka.
Vydáno: 04.11.2019
Shirley Hair (65)
Autor: profimedia.cz Shirley Hair (65)

65letá Shirley Hair z Velké Británie nedávno bojovala o život v nemocnici v Bristolu poté, co ji doma poškrábala její zlomyslná siamská kočka Chan. Babička pěti vnoučat a milovnice zvířat totiž od své ošklivé kočičky chytila nepříjemnou infekci.

Jakmile ji kočka poškrábala ruku, dostala se jí dovnitř rány infekce, která začala rychle útočit na její obranný systém. Kromě šoku a pneumonie jí začaly rovněž selhávat orgány a do ruky se jí dostala nekróza.

Žena krátce nato upadla do kómatu, lékaři museli provést několik chirurgických zákroků a žena několik dní bojovala o holý život. Po šesti týdnech v nemocnici se ale naštěstí vyhrabala z nejhoršího a nyní už je zpátky ve svém domově. Kočku si mezitím odvezla její dcera Zoe, Shirley už ji totiž znova vidět netoužila. Radost má i jejich labrador Finn, kterému čím dál agresivnější Chan kousala uši a konstantně ho trápila. No, a tady je krásně vidět, proč jsou kočky zlá stvoření a psi vítězí na plné čáře.

Článek je zařazen v: kočka , škrábnutí , zranění , infekce , nekróza , kóma , boj o život

reklama